Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42920000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-005441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАпарат високого тиску
Оголошено1 вер. 13:34
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМийка високого тиску Idrobase Stella Maggiore (ZX.1395-TS-QC)
Оголошено1 вер. 10:51
Прийом пропозицій5 вер. 12:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання Ваги кранові електронні для Східного ТУОМ
Оголошено31 серп. 12:14
Прийом пропозицій31 серп. 12:14 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-011676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКонвеєрний запайщик пакетів FRB-770I
Оголошено28 серп. 20:16
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМийки високого тиску згідно коду CPV за ДК 021:2015 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання
Оголошено28 серп. 16:57
Прийом пропозицій28 серп. 16:57 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакувальна машина
Оголошено28 серп. 15:50
Прийом пропозицій28 серп. 15:50 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-012231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги лабораторні, ваги товарні, ваги кранові, мийка високого тиску, комплектуючі до мийки
Оголошено27 серп. 17:28
Прийом пропозицій27 серп. 17:28 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-008919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42921320-7 Пакувальні машини
Оголошено27 серп. 15:07
Прийом пропозицій27 серп. 15:07 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-000007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМийки високого тиску з дизельним підігрівом води
Оголошено26 серп. 00:02
Прийом пропозицій1 вер. 10:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-013625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаги товарні, 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМийка високого тиску karcher k7
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання
Очікувана вартість232,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДощувач Karcher круговий 2-х позиційний CS 90 vario (і шт.), Дощувач імпульсний Cellfast Lux професійний 52-160 ( 1 шт.), Фільтр-подовжувач Real-el RS-Protect M із заземленням 5 гн. чорний 5 м ( 2 шт)
Ім'я:Дацюк Тетяна ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445947712 Факс:+380445947714ЄДРПОУ:33745659Очікувана вартість1 842,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБЕЗ УКТЗЕД-Ваги торговельні VAGAR VP-N 15/30 кг (ін. LED, пл. 325х230 мм)
Очікувана вартість3 197,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарат для миття водою під тиском HD 6/15-4 M Classic АВТ без підігріву, Трубка для піни TR basic (4.112-053)
Очікувана вартість53 289,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи4.112-053.0 Трубка для піни TR basic 1 (очисний апарат високого тиску для створення піни)
Очікувана вартість4 290,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМийний апарат 1.367-900.0 HD 6/15-4 M Classic (апарат для миття водою під тиском)
Очікувана вартість48 029,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для миття
Очікувана вартість16 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінна насадка Karcher Connect&Clean FJ10C 1 л 2.643-143.0
Очікувана вартість1 228,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапаювальна машина - SELINA (код НК 024:2023-36674 — Пристрій для запаювання пакетів, код НК 031:2024-S0199- Пристрої для стерилізації і пакування — інше)
Ім'я:Пасічніченко Вікторія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487701730 ЄДРПОУ:43060644Очікувана вартість38 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro