Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42913400-3»
-
ID: UA-2026-08-31-003339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтр масляний на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр повітряний на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр паливний (грубої очистки) на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр паливний (тонкої очистки) на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266
Оголошено31 серп. 11:41
Прийом пропозицій31 серп. 11:41 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-009412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр маслений Форд (42913300-2); Фільтр палива Форд (42913400-3); Фільтр салону Форд (42913500-4); код ДК 021: 2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Ім'я:Ніна Василівна ЖемчужниковаE-mail: [email protected] Телефон: +380486860200 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982212Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015:42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (фільтр масляний, фільтр паливний, фільтр повітряний)
Очікувана вартість5 870,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до транспортних засобів: фільтри до транспортних засобів (різні)
Очікувана вартість29 698,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр масла, фільтр паливний, фільтр салона
Очікувана вартість4 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки спеціального призначення
Очікувана вартість4 934,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтри масляні, фільтри паливні
Оголошено21 серп. 14:45
Прийом пропозицій21 серп. 14:45 – 29 серп. 07:00Очікувана вартість184 190,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-002270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтра
Очікувана вартість1 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтри масляні, паливні, повітряні та салону до транспортних засобів
Оголошено21 серп. 09:27
Прийом пропозицій21 серп. 09:27 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість43 530,80 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-005090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Оголошено20 серп. 12:16
Прийом пропозицій20 серп. 12:16 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість23 870,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-009109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри)
Очікувана вартість1 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтр оливи, Фільтр палива)
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри паливні в асортименті для мікроавтобуса JAC SUNRAY державний номер ВЕ 5778 НН групи з централізованого господарського обслуговування закладів та установ освіти управління освіти ім.Б.Грінченка
Південноукраїнської міської ради) Очікувана вартість1 310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектувальні вироби і деталі для ремонту виробничого і невиробничого обладнання (ДК 021:2015: 42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Очікувана вартість2 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри)
Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтри для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Оголошено17 серп. 11:08
Прийом пропозицій17 серп. 11:08 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість77 756,64 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-002791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки
Очікувана вартість7 695,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаливні фільтри
Очікувана вартість3 985,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри. Код за ДК 021:2015 - 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації.
Очікувана вартість13 244,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифільтри
Очікувана вартість3 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro