Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42913000-9»
-
ID: UA-2026-09-01-008159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри масляні для компресора)
Оголошено1 вер. 15:24
Прийом пропозицій1 вер. 15:24 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтри для екскаватора CATERPILLAR 320 D3GC
Оголошено31 серп. 16:46
Прийом пропозицій31 серп. 16:46 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-003339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтр масляний на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр повітряний на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр паливний (грубої очистки) на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр паливний (тонкої очистки) на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266
Оголошено31 серп. 11:41
Прийом пропозицій31 серп. 11:41 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-000761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФільтри для автомобілів
Оголошено31 серп. 09:35
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтри різноманітні
Оголошено28 серп. 17:05
Прийом пропозицій28 серп. 17:05 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-003570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтри до компресорної станції
Оголошено28 серп. 11:25
Прийом пропозицій28 серп. 11:25 – 5 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-005188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтри оливи
Оголошено27 серп. 12:33
Прийом пропозицій27 серп. 12:33 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-012539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 – 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (фільтри автомобільні)
Оголошено26 серп. 16:50
Прийом пропозицій1 вер. 00:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр маслений Форд (42913300-2); Фільтр палива Форд (42913400-3); Фільтр салону Форд (42913500-4); код ДК 021: 2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Ім'я:Ніна Василівна ЖемчужниковаE-mail: [email protected] Телефон: +380486860200 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982212Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015:42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (фільтр масляний, фільтр паливний, фільтр повітряний)
Очікувана вартість5 870,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр повітряний ГАЗ 3110 (Код ДК 021:2015: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри)
Очікувана вартість70,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків із благоустрою населених пунктів (Інструменти та обладнання для виконання ремонтних робіт по об"єктах благоустрою господарським способом)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри автомобільні
Ім'я:Головнич Юрій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380312647198 Факс:+380507181129ЄДРПОУ:00698727Очікувана вартість4 420,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Очікувана вартість2 748,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри салону та повітря
Очікувана вартість1 634,82 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до службового автомобіля ПЕЖО
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість365,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до шкільного автобусу
Очікувана вартість3 433,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр паливний (Donaldson); Фільтр масляний Еталон ТАТА Є-3 (RIDER); Фільтр паливний RENAULT (TRUSK)95046E/PP971; Фільтр паливний ExtraClean ; Фільтр паливний; Фільтр масляний Ashok Leuland E4; Е5 Богдан 221; Фільтр повітряний Ashok lauland У3, Е4; Е5
Ім'я:Хоманчук Галина АнаніївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385630111 Веб сайт: ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість10 734,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр повітря FA1530М за кодом ДК 021:2015: 42910000-8 «Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації»
Очікувана вартість2 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр грубого очищення KOER KR.F01 - 1/2" KR0105
Очікувана вартість160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro