Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42912350-0»
-
ID: UA-2026-07-03-009793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУстановка водопідготовки модульного типу, Ємність «Грін Модуль» з утепленням та підігрівом або еквівалент
Ім'я:Журавчак Галина ОрестівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380671559616 Факс:+380324848036ЄДРПОУ:26359951Оголошено3 лип. 16:39
Прийом пропозицій3 лип. 16:39 – 4 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-03-008034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини та апарати для фільтрування чи очищення рідин (Папір фільтрувальний 74*60)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість12 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартриджі 20" (42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Ім'я:КОВАЛЕНКО Михайло ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674550458 ЄДРПОУ:05497146Очікувана вартість2 664,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до транспортних засобів: фільтри до транспортних засобів (різні)
Очікувана вартість29 698,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтр очистки води
Оголошено24 серп. 10:54
Прийом пропозицій24 серп. 10:54 – 1 вер. 01:00Очікувана вартість134 840,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-004642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Оголошено21 серп. 11:41
Прийом пропозицій21 серп. 11:41 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість61 765,20 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-010008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Оголошено20 серп. 15:26
Прийом пропозицій20 серп. 15:26 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість325 960,20 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-010136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 5-50Р з помпою MO550MPECOSTD
Очікувана вартість9 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів: фільтри до транспортних засобів (різні)
Оголошено13 серп. 15:40
Прийом пропозицій13 серп. 15:40 – 21 серп. 16:00Очікувана вартість29 698,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-005644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр, модуль та картридж для системи очищення води
Очікувана вартість86 936,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-009062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДисковий промивний фільтр механічного очищення
Очікувана вартість10 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтр-поглинач
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено30 лип. 12:00
Прийом пропозицій30 лип. 12:00 – 7 серп. 12:00Очікувана вартість123 600,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-005387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр грубої очистки
Очікувана вартість125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартриджі 12" (42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Ім'я:КОВАЛЕНКО Михайло ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674550458 ЄДРПОУ:05497146Очікувана вартість2 423,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-010565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГоловна частина фільтросистеми (код 42910000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Очікувана вартість2 165,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-004643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-537_42910000-8 ‒ Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри та фільтроелементи)
Оголошено20 лип. 13:01
Прийом пропозицій20 лип. 13:01 – 3 серп. 15:00Очікувана вартість7 006 387,14 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-001915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (колба)
Очікувана вартість379,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-011013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартридж з активованим вугіллям, картридж з поліпрп (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Очікувана вартість1 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-008437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартриджі для води
Очікувана вартість6 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-004571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобслуговування системи зворотньго осмосу очистки води для дитячого будинку сімейного типу
Очікувана вартість7 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro