Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42912330-4»

  • ID: UA-2026-09-01-006794-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дистилятор згідно ДК 021:2015 код 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації

    Ім'я:
    Бурмістров Кирило Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 ЄДРПОУ:
    32121458
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 14:33

    Прийом пропозицій
    1 вер. 14:33 – 17 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    45 750,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    10 дн. 17 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-011742-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Колба механічного очищення та картридж шнурковий

    Ім'я:
    Кукоцька Валентина Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:
    41829167
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    571,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-011195-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розумна система зворотного осмосу з водопідготовкою та демінералізацією

    Ім'я:
    Грушка О.В.
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509015487 ЄДРПОУ:
    02009896
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 18:04

    Прийом пропозицій
    28 серп. 18:04 – 5 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    352 916,66 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-26-005236-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дистилятор DE-10 MICROmed

    Ім'я:
    Прицький Валерій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503770212 ЄДРПОУ:
    14034534
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 650,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-003155-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації /42912310-8 Апарати для фільтрування води (40478 — Система дистиляційного очищення води; W0202059014 — Дистилятори)

    Ім'я:
    Оксана Тернавська
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978973332 ЄДРПОУ:
    02004195
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    34 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-005996-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації, (42912330-4 Апарати для очищення води), НК 024:2023 - 40478 Система дистиляційного очищення води, Бідистилятор

    Ім'я:
    Валентина МІНЯЙЛО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993531737 Веб сайт:
    https://pl-tmo.mvs.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    08733966
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 20:56

    Прийом пропозицій
    14 серп. 20:56 – 23 серп. 20:00
    Очікувана вартість

    89 900,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-12-005209-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ЄЗС ДК 021:2015: 42910000-8 — Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Обладнання для очистки води)

    Ім'я:
    Колодіна Наталія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445299594 ЄДРПОУ:
    25680639
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-008654-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Аквадистилятор

    Ім'я:
    Велігорська Тамара Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503470766 ЄДРПОУ:
    02006277
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-004882-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Аквадистилятор 4 л JT-DA001D

    Ім'я:
    Ільченко Віталій Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380508490224 ЄДРПОУ:
    08355470
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 899,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-004804-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплект обладнання для очищення води, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації

    Ім'я:
    Василь Дутка
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444864076 ЄДРПОУ:
    03538993
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 949,94 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-006545-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 42910000-8 — Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Аквадистилятори електричні)

    Ім'я:
    Марія Деренівська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322385880 ЄДРПОУ:
    44625774
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 16:24

    Прийом пропозицій
    29 лип. 16:24 – 6 серп. 01:00
    Очікувана вартість

    107 400,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-27-006298-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації, (42912330-4 Апарати для очищення води) Бідистилятор

    Ім'я:
    Валентина МІНЯЙЛО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993531737 Веб сайт:
    https://pl-tmo.mvs.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    08733966
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 14:04

    Прийом пропозицій
    27 лип. 14:04 – 4 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    83 200,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-21-001666-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фільтри для води

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 440,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-009436-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Картриджі до фільтрів. Код ДК 021:2015 - 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації

    Ім'я:
    Костецька Людмила Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт:
    http://tmr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    02229209
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    960,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-09-007498-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розумна система зворотного осмосу з водопідготовкою та демінералізацією за кодом ДК 021:2015: 42910000-8 — Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (ДК 021:2015: 42912330-4 — Апарати для очищення води)

    Ім'я:
    Вікторія Кожухарь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380950462957 ЄДРПОУ:
    02009896
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 лип. 14:42

    Прийом пропозицій
    9 лип. 14:42 – 21 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    352 916,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-03-009793-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Установка водопідготовки модульного типу, Ємність «Грін Модуль» з утепленням та підігрівом або еквівалент

    Ім'я:
    Журавчак Галина Орестівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671559616 Факс:
    +380324848036
    ЄДРПОУ:
    26359951
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 лип. 16:39

    Прийом пропозицій
    3 лип. 16:39 – 4 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    21 414 212,59 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-07-03-006991-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Вугільний постфільтр, Комплект картриджів зворотнього осмосу)

    Ім'я:
    Тетяна Фененко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992534877 Веб сайт:
    http://horol.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    44133660
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 569,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-01-008875-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електролізні установки

    Ім'я:
    Інна Кравченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362635649 ЄДРПОУ:
    22561101
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 лип. 16:53

    Прийом пропозицій
    1 лип. 16:53 – 30 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    22 410 082,33 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-06-29-004990-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Аквадистилятор

    Ім'я:
    Катерина Снітковська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954186721 ЄДРПОУ:
    08211570
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-03-014137-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Система очищення води ДК 021-2015-42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації

    Ім'я:
    Анастасія Пустовойт
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462660499 ЄДРПОУ:
    14233274
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 19:51

    Прийом пропозицій
    3 черв. 19:51 – 11 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    130 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 24 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro