Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42912320-1»
-
ID: UA-2024-03-20-013180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Газосепаратори)
Ім'я:Срібний Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380544631070 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено20 бер. 2024 20:33
Прийом пропозицій20 бер. 2024 20:33 – 5 квіт. 2024 14:00Очікувана вартість2 645 833,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-10-09-013752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Газосепаратори)
Ім'я:Срібний Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380544631070 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено9 жовт. 2023 19:08
Прийом пропозицій9 жовт. 2023 19:08 – 19 жовт. 2023 14:00Очікувана вартість3 376 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-06-05-014281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Газосепаратори)
Ім'я:Срібний Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380544631070 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено5 черв. 2023 20:27
Прийом пропозицій5 черв. 2023 20:27 – 19 черв. 2023 12:00Очікувана вартість7 085 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-05-09-012453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри вологовідділювача, паливні, повітряні, оливні (ДК 021:2015 (CPV) : 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Очікувана вартість46 238,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-05-02-011552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри; Комплекти фільтрів (ДК 021:2015 (CPV) : 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Очікувана вартість3 399,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro