Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42912310-8»
-
ID: UA-2026-09-02-006454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри
Очікувана вартість6 746,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикатридж шнуровий, катридж поліпропіленовий
Очікувана вартість356,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр ФАН міні -1шт господарчі потреби
Очікувана вартість1 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Ім'я:Сеньковець Вікторія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380313162352 ЄДРПОУ:22114939Очікувана вартість870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації Картридж для фільтра води (Відділ екологічного менеджменту)
Оголошено14 серп. 15:31
Прийом пропозицій14 серп. 15:31 – 24 серп. 12:00Очікувана вартість6 333,70 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-004222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиК;артридж для фільтра
Очікувана вартість260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтри
Оголошено12 серп. 14:43
Прийом пропозицій12 серп. 14:43 – 20 серп. 09:00Очікувана вартість6 746,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-007596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗмінні картріджі до демінералізатора HLP 5UV
Оголошено11 серп. 14:22
Прийом пропозицій11 серп. 14:22 – 20 серп. 14:24Очікувана вартість43 118,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-006050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації Фільтри та картриджі для води (Південне ТУОМ)
Оголошено11 серп. 13:02
Прийом пропозицій11 серп. 13:02 – 19 серп. 11:00Очікувана вартість133 530,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-09-000004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиза кодом ДК 021:2015:42912310-8 апарати для фільтрування води (фільтр на колбу фнурковий 10)
Очікувана вартість100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільт (колба) ST Pacific 3 PS 3/4)
Очікувана вартість629,99 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарати для фільтрування води
Очікувана вартість2 055,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифільтри для зворотнього осмосу ДК 021:2015:42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Очікувана вартість87 822,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Очікувана вартість1 551,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-007113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартридж шнурковий Sion Basic 2.5*10 10мкм; Картридж шнурковий Sion 2,5*10 20мкм
Ім'я:Хоманчук Галина АнаніївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385630111 Веб сайт: ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-009054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42912310-8 — Апарати для фільтрування води (Система зворотнього осмоса Aqualite Standard 5-50 (AQS5-50) (1шт); Набір картриджів для зворотнього осмосу Aqualite OSMO (4шт); Aqualite Post постфільтр C2010-QC (трубка) (2шт); Aqualite Mineral мінералізатор (білий) QC (трубка 1/4) (1шт);
Мембрана зворотнього осмоса Aqualite AQ-1812-50 (2шт)) Ім'я:Лещов Євгеній СеменовичE-mail: [email protected] Телефон: +380445255575 Факс:+380445255575ЄДРПОУ:05416952Очікувана вартість13 206,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема очищення проточної води (одноетапна) в комплекті з фільтром
Ім'я:Мельник Валентин ПавловичE-mail: [email protected] Телефон: +380472382008 Факс:+380472336466ЄДРПОУ:21366538Оголошено29 лип. 15:44
Прийом пропозицій29 лип. 15:44 – 6 серп. 15:46Очікувана вартість28 903,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-006878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифільтр волокно для води, зворотній клапан, сітка зворотнього клапана
Очікувана вартість372,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-009484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації Фільтри та картриджі для води (Східне ТУОМ)
Оголошено21 лип. 15:50
Прийом пропозицій21 лип. 15:50 – 29 лип. 11:00Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-001236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 : 42912310-8 Апарати для фільтрування води (картридж 2,5*10 10/20; вставка для колби Уголь+Срібло)
Очікувана вартість424,84 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro