Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42912300-5»
-
ID: UA-2026-09-01-006794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДистилятор згідно ДК 021:2015 код 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Оголошено1 вер. 14:33
Прийом пропозицій1 вер. 14:33 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-011195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозумна система зворотного осмосу з водопідготовкою та демінералізацією
Оголошено28 серп. 18:04
Прийом пропозицій28 серп. 18:04 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-13-006904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання плавучого водозабірного комплексу із системою очистки води та бустерними модулями для КП «Черкасиводоканал»
Ім'я:Коваль Лариса ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 Факс:+380472635830ЄДРПОУ:03357168Оголошено13 серп. 13:49
Прийом пропозицій13 серп. 13:49 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-07-03-009793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУстановка водопідготовки модульного типу, Ємність «Грін Модуль» з утепленням та підігрівом або еквівалент
Ім'я:Журавчак Галина ОрестівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380671559616 Факс:+380324848036ЄДРПОУ:26359951Оголошено3 лип. 16:39
Прийом пропозицій3 лип. 16:39 – 4 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-03-008034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини та апарати для фільтрування чи очищення рідин (Папір фільтрувальний 74*60)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість12 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартриджі 20" (42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Ім'я:КОВАЛЕНКО Михайло ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674550458 ЄДРПОУ:05497146Очікувана вартість2 664,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри
Очікувана вартість6 746,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 42912300-5 Машини та апарати для фільтрування чи очищення води
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Аквадистилятор ДЕ-4М)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість22 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до транспортних засобів: фільтри до транспортних засобів (різні)
Очікувана вартість29 698,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикатридж шнуровий, катридж поліпропіленовий
Очікувана вартість356,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДистилятор DE-10 MICROmed
Ім'я:Прицький Валерій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503770212 ЄДРПОУ:14034534Очікувана вартість32 650,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема мембранних дозуючих насосів Aquaviva pH/Rx+Free C15 л/год
Очікувана вартість88 192,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр ФАН міні -1шт господарчі потреби
Очікувана вартість1 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтр очистки води
Оголошено24 серп. 10:54
Прийом пропозицій24 серп. 10:54 – 1 вер. 01:00Очікувана вартість134 840,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-004642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Оголошено21 серп. 11:41
Прийом пропозицій21 серп. 11:41 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість61 765,20 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-010008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Оголошено20 серп. 15:26
Прийом пропозицій20 серп. 15:26 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість325 960,20 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-007026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації Фільтр магістральний для води (Південне ТУОМ)
Оголошено19 серп. 13:44
Прийом пропозицій19 серп. 13:44 – 28 серп. 11:00Очікувана вартість39 375,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-010136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 5-50Р з помпою MO550MPECOSTD
Очікувана вартість9 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Ім'я:Сеньковець Вікторія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380313162352 ЄДРПОУ:22114939Очікувана вартість870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro