Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42912100-3»

  • ID: UA-2026-08-24-007455-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гідроциклони

    Ім'я:
    Назарук Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380960997028 ЄДРПОУ:
    20566883
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 420,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-008446-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фільтри до автомобільного транспорту

    Ім'я:
    Ліщенко Олена Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472638418 Факс:
    +380472638418
    Веб сайт:
    http://www.ckovr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    01035213
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 950,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-08-000192-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прилад для фільтрування рухомої фази для ВЕРХ

    Ім'я:
    Солонецький Олексій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504023368 ЄДРПОУ:
    02071205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    43 470,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-003311-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фільтри для автобусів НЕМАН 520123-260 та EVOBUS ULM SETRA

    Ім'я:
    Владовський Дмитро Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 11:14

    Прийом пропозицій
    6 серп. 11:14 – 14 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    45 683,32 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-30-007681-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фільтри

    Ім'я:
    Вадим Часенко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380682778829 ЄДРПОУ:
    23216145
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 15:13

    Прийом пропозицій
    30 лип. 15:13 – 7 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    664 542,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-23-005989-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фільтри для автобусів НЕМАН 520123-260 та EVOBUS ULM SETRA

    Ім'я:
    Владовський Дмитро Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 13:24

    Прийом пропозицій
    23 лип. 13:24 – 31 лип. 14:00
    Очікувана вартість

    45 683,32 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-15-003196-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект системи фільтрації для котельної продуктивністю до 6 м³/год

    Ім'я:
    Тетяна Скворцова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500537604 Веб сайт:
    http://vmte.vn.ua
    ЄДРПОУ:
    33126849
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 лип. 11:49

    Прийом пропозицій
    15 лип. 11:49 – 23 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    122 375,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-14-011805-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фільтр шприцевий

    Ім'я:
    Федосова Альона
    E-mail: [email protected] Телефон: 380950360135 ЄДРПОУ:
    02071205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 17:49

    Прийом пропозицій
    14 лип. 17:49 – 22 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    37 500,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-25-000538-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Аквадистилятор електричний

    Ім'я:
    Петро Дреженков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977535893, +380673563622 ЄДРПОУ:
    05484161
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 09:18

    Прийом пропозицій
    25 черв. 09:18 – 4 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    31 180,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-11-007699-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації Пристрій для доливання вводів

    Ім'я:
    Бобрик Наталія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676837219 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 черв. 14:02

    Прийом пропозицій
    11 черв. 14:02 – 22 черв. 12:00
    Очікувана вартість

    476 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-27-002706-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фільтр до кисневого концентратора

    Ім'я:
    Лариса Сокольська
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577255604 Факс:
    +38 (057) 725-5600
    Веб сайт:
    https://9pol.city.kh.ua/
    ЄДРПОУ:
    22658190
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 620,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-21-004805-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект системи фільтрації для котельної продуктивністю до 6 м³/год

    Ім'я:
    Тетяна Скворцова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500537604 Веб сайт:
    http://vmte.vn.ua
    ЄДРПОУ:
    33126849
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 трав. 11:44

    Прийом пропозицій
    21 трав. 11:44 – 29 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    146 850,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-20-012102-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації Установка осушки та фільтрації трансформаторної оливи

    Ім'я:
    Скоробогатько Олександра
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442383260 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 трав. 16:01

    Прийом пропозицій
    20 трав. 16:01 – 3 черв. 12:00
    Очікувана вартість

    613 020,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-20-010059-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фільтр та мембрана для зворотнього осмоса

    Ім'я:
    Михайло Медведєв
    E-mail: [email protected] Телефон: +380996385273 ЄДРПОУ:
    41436842
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 268,74 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-11-012654-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації Установка для термовакуумної обробки, очищення та дегазації трансформаторної оливи

    Ім'я:
    Рекун Жанна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380661117447 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 трав. 16:38

    Прийом пропозицій
    11 трав. 16:38 – 25 трав. 12:00
    Очікувана вартість

    750 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-22-003702-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запасні частини до автомобільного транспорту

    Ім'я:
    Ліщенко Олена Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472638418 Факс:
    +380472638418
    Веб сайт:
    http://www.ckovr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    01035213
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 166,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-20-008670-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації

    Ім'я:
    Олена Отроцюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977571869 ЄДРПОУ:
    26353256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 678,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-07-004855-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запасні частини до автомобільного транспорту

    Ім'я:
    Ліщенко Олена Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472638418 Факс:
    +380472638418
    Веб сайт:
    http://www.ckovr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    01035213
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 564,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-03-004178-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запасні частини до автомобільного транспорту

    Ім'я:
    Ліщенко Олена Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472638418 Факс:
    +380472638418
    Веб сайт:
    http://www.ckovr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    01035213
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 690,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-30-000472-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фільтр для генератора

    Ім'я:
    Хапіліна Ольга Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380574473409 Факс:
    +380574473409
    ЄДРПОУ:
    32464827
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 185,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 11 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro