Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42900000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-011358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораМийка високого тиску
Оголошено2 вер. 16:04
Прийом пропозицій6 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 42990000-2 - Машини спеціального призначення різні (Пилосос промисловий 2000 Вт або еквівалент)
Оголошено2 вер. 15:23
Прийом пропозицій2 вер. 15:23 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-006262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМашини спеціального призначення різні
Ім'я:Золотоноша Костянтин МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380504807092 ЄДРПОУ:26640040Оголошено2 вер. 13:08
Прийом пропозицій8 вер. 15:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФільтри автомобільні різні
Оголошено2 вер. 13:04
Прийом пропозицій8 вер. 14:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМийна машина Wespy модель DS -1600 з кошиком (корзиною) 1600 мм
Оголошено1 вер. 18:16
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФільтри автомобільні
Оголошено1 вер. 15:35
Прийом пропозицій6 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема управління та диспетчеризації свердловинної насосної станції №60 (ДК 021:2015: 42960000-3 – Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (ДК 021:2015: 42961000-0 – Системи керування та контролю))
Ім'я:Росла Христина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380952850176 Веб сайт: ЄДРПОУ:03358222Оголошено1 вер. 15:33
Прийом пропозицій1 вер. 15:33 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-008159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри масляні для компресора)
Оголошено1 вер. 15:24
Прийом пропозицій1 вер. 15:24 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Оголошено1 вер. 15:11
Прийом пропозицій1 вер. 15:11 – 17 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-01-007173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Оголошено1 вер. 14:53
Прийом пропозицій1 вер. 14:53 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-006794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДистилятор згідно ДК 021:2015 код 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Оголошено1 вер. 14:33
Прийом пропозицій1 вер. 14:33 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-005896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМашини спеціального призначення різні
Ім'я:Миронченко Людмила АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380677868832 ЄДРПОУ:25300275Оголошено1 вер. 14:00
Прийом пропозицій1 вер. 14:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАпарат високого тиску
Оголошено1 вер. 13:34
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМийка високого тиску Idrobase Stella Maggiore (ZX.1395-TS-QC)
Оголошено1 вер. 10:51
Прийом пропозицій5 вер. 12:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФільтри автомобільні (ДК 021:2015:42910000-8: Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації).
Оголошено1 вер. 10:50
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-000554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для очищення питної води (42910000-8 — Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Оголошено1 вер. 09:15
Прийом пропозицій1 вер. 09:15 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-000353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБіндндер на пластикову пружину
Оголошено1 вер. 08:55
Прийом пропозицій1 вер. 08:55 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУстаткування біологічної очистки побутових стоків з мотажем
Ім'я:Тимоцко Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380673534633 Факс:+380322613780Веб сайт: ЄДРПОУ:33839909Оголошено31 серп. 21:28
Прийом пропозицій31 серп. 21:28 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-013173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСистема контролю та управління доступом спеціального призначення у складі комплексу, включаючи надання супутніх послуг з її встановлення, монтажу та пусконалагодження
Ім'я:Вододюк Віталій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380991395391 ЄДРПОУ:07644539Оголошено31 серп. 21:04
Прийом пропозицій4 вер. 21:30 – 9 вер. 21:30 -
ID: UA-2026-08-31-012714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для очищення питної води (42910000-8 — Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Оголошено31 серп. 19:24
Прийом пропозицій31 серп. 19:24 – 8 вер. 10:00Очікувана вартість3 785 514,82 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів5 дн. 17 г. 37 хв.