Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42716000-8»
-
ID: UA-2026-08-25-008898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПромислова пральна машина (непідресорена)
Оголошено25 серп. 14:50
Прийом пропозицій25 серп. 14:50 – 2 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-04-010104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральні машини Samsung для закладів дошкільної освіти м. Тернополя
Очікувана вартість113 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина великогабаритна
Очікувана вартість89 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробів (Прально-сушильне обладнання для закладів дошкільної освіти Оболонського району м. Києва)
Оголошено28 серп. 11:44
Прийом пропозицій28 серп. 11:44 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 622 833,33 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-26-000479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина за кодом CPV за ДК 021:2015 - 42716120-5 Пральні машини
Очікувана вартість19 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина BLAUFISCH BWM-1262IGB
Очікувана вартість11 899,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина
Очікувана вартість19 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашина пральна CANDY BR 26SSB5-S
Очікувана вартість19 498,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина
Очікувана вартість19 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-008827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина Whirlpool TDLRB 6251BS EU
Ім'я:Кріпак Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532693600 Факс:+380532569745ЄДРПОУ:05506595Очікувана вартість18 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-005140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина BEKO BM3WFSU48415WPBB2 (ДК 021:2015:42716000-8 Пральні машини, машини для сухого чищення та сушильні машини)
Очікувана вартість16 389,67 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-010740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина
Очікувана вартість21 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-003964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушильна машина AWZ9HPS/PRO BP
Очікувана вартість79 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-005068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 42716000-8 — Пральні машини, машини для сухого чищення та сушильні машини (Пральна машина; Сушильна машина)
Оголошено2 лип. 13:09
Прийом пропозицій2 лип. 13:09 – 10 лип. 07:00Очікувана вартість322 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-003023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПральні машини
Оголошено2 лип. 11:18
Прийом пропозицій2 лип. 11:18 – 14 лип. 15:00Очікувана вартість114 541,68 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-002897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 (СPV) - 42716000-8 «Пральні машини, машини для сухого чищення та сушильні машини» (Пральні машини)
Очікувана вартість97 792,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-001876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапан зливний PRI340055051
Очікувана вартість31 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-001864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашина прально-сушильна побутова
Ім'я:Шиденко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385835 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено25 черв. 10:01
Прийом пропозицій25 черв. 10:01 – 3 лип. 13:00Очікувана вартість25 999,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-001439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральні машини
Очікувана вартість39 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-005860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушильна машина Indesit CYSD82DWBUA
Ім'я:Марина КрупникE-mail: [email protected] Телефон: +380660789122, +380660789122 ЄДРПОУ:01990884Очікувана вартість37 498,18 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro