Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42715000-1»

  • ID: UA-2026-09-01-003865-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Швейна машина A2C-C Jack Швейна промислова машина JK-H2-A-CZ-12 Jack

    Ім'я:
    Тимощук Іванна Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380332746154 ЄДРПОУ:
    05477296
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    92 562,16 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-009022-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Швейне обладнання

    Ім'я:
    Мотоман Марія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363662935 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 14:40

    Прийом пропозицій
    21 серп. 14:40 – 31 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    16 250,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-19-010070-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Швейні машини, згідно коду ДК 021:2015 42715000-1 "Швейні машини"

    Ім'я:
    Неля Смоленська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380463131442 Веб сайт:
    http://zosh15-nizhyn.uo.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    26467882
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 550,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-15-000211-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Універсальна прямострочна швейна машинка з потрійним просуванням з автоматикою AFG F-236-D4/33 спеціального призначення (або еквівалент)

    Ім'я:
    Юрій Колеснік
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967350995 ЄДРПОУ:
    14323385
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 серп. 10:42

    Прийом пропозицій
    20 серп. 11:00 – 25 серп. 11:00
    Очікувана вартість

    56 700,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-010826-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Швейні машини (Універсальна промислова розпошивальна машина Baoyu GT-500D-FQ)

    Ім'я:
    Погорєлов Олександр Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687284130 ЄДРПОУ:
    26621254
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 16:06

    Прийом пропозицій
    19 серп. 10:00 – 24 серп. 11:00
    Очікувана вартість

    33 994,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-03-003168-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Швейне обладнання

    Ім'я:
    Мотоман Марія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363662935 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 11:26

    Прийом пропозицій
    3 серп. 11:26 – 11 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    16 250,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-30-004721-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Вишивальна машина HALO-1501 (1700х700мм)/еквівалент. Код ДК 021:2015: 42715000-1 Швейні машини.

    Ім'я:
    Анатолій Зубаха
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667632571 ЄДРПОУ:
    26615035
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 12:43

    Прийом пропозицій
    5 серп. 14:00 – 8 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    400 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-16-000956-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Машини для виробництва текстильних виробів

    Ім'я:
    Моргуляк Сергій Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:
    +380573702079
    ЄДРПОУ:
    07811701
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 09:42

    Прийом пропозицій
    22 лип. 19:00 – 27 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    453 032,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-06-005991-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Машини для виробництва текстильних виробів

    Ім'я:
    Моргуляк Сергій Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:
    +380573702079
    ЄДРПОУ:
    07811701
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лип. 14:15

    Прийом пропозицій
    10 лип. 19:00 – 15 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    453 032,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-30-013861-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Швейна машинка для важких тканин

    Ім'я:
    Коваль Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671440246 ЄДРПОУ:
    08803572
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 17:06

    Прийом пропозицій
    4 лип. 00:00 – 8 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    70 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-29-003899-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Закупівля швейної машини

    Ім'я:
    Уповноважена особа
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445864190 ЄДРПОУ:
    40235671
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 990,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-003634-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Швейне обладнання

    Ім'я:
    Климець Сергій Симонович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363662829 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 11:39

    Прийом пропозицій
    29 черв. 11:39 – 9 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    16 250,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-26-010894-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Промислове швейне обладнання

    Ім'я:
    Черняга Юрій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250489 ЄДРПОУ:
    26643267
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 17:00

    Прийом пропозицій
    2 лип. 00:00 – 10 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    552 820,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-24-013505-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Швейне обладнання

    Ім'я:
    Любов Шевченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671708177 Веб сайт:
    http://knutd.com.ua
    ЄДРПОУ:
    02070890
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 19:20

    Прийом пропозицій
    24 черв. 19:20 – 2 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    308 489,70 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-22-012544-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Швейні машини (42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробів)

    Ім'я:
    Таїсія Короліцька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432569737 Веб сайт:
    http://sch23.edu.vn.ua
    ЄДРПОУ:
    20090689
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    48 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-15-001811-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Bruce Q5 Промислова швейна машина з вбудованим сервомотором

    Ім'я:
    Олександр Адаменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380486531385 ЄДРПОУ:
    02546370
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 133,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-05-007992-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Швейна машинка Typical GC 20606-1D - 1-голкова промислова

    Ім'я:
    Коваль Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671440246 ЄДРПОУ:
    08803572
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 черв. 14:01

    Прийом пропозицій
    11 черв. 00:00 – 15 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    70 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-05-000684-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Швейна машинка комп'ютеризована.

    Ім'я:
    Юлія Петюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +0459460944 ЄДРПОУ:
    22202968
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-03-006867-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Швейне обладнання

    Ім'я:
    Климець Сергій Симонович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363662829 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 13:24

    Прийом пропозицій
    3 черв. 13:24 – 19 черв. 12:00
    Очікувана вартість

    16 250,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-02-006142-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Промислова вишивальна машина

    Ім'я:
    Каткова Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978991985 ЄДРПОУ:
    02071234
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 черв. 12:48

    Прийом пропозицій
    2 черв. 12:48 – 10 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    139 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 37 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro