Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42710000-6»
-
ID: UA-2026-08-28-007198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафа електрична для сушіння одягу
Оголошено28 серп. 14:20
Прийом пропозицій28 серп. 14:20 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-004103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробів (Прально-сушильне обладнання для закладів дошкільної освіти Оболонського району м. Києва)
Оголошено28 серп. 11:44
Прийом пропозицій28 серп. 11:44 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-008898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПромислова пральна машина (непідресорена)
Оголошено25 серп. 14:50
Прийом пропозицій25 серп. 14:50 – 2 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-01-010732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина великогабаритна
Очікувана вартість89 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвейна машина A2C-C Jack Швейна промислова машина JK-H2-A-CZ-12 Jack
Очікувана вартість92 562,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвейна машинка PRIME
Очікувана вартість5 899,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина Bosch WGK264F0UA
Очікувана вартість69 998,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина за кодом CPV за ДК 021:2015 - 42716120-5 Пральні машини
Очікувана вартість19 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля промислового оверлока
Ім'я:Шинькарук Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380738902754 ЄДРПОУ:07770190Очікувана вартість22 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШвейне обладнання
Оголошено21 серп. 14:40
Прийом пропозицій21 серп. 14:40 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість16 250,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-004335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина BLAUFISCH BWM-1262IGB
Очікувана вартість11 899,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвейні машини, згідно коду ДК 021:2015 42715000-1 "Швейні машини"
Очікувана вартість20 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПромислова пральна машина IPSO IY600 з системою автоматичного дозування Smart SEKO (6 насосів), код ДК 021:2015 (CPV): 42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробів
Очікувана вартість1 599 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина BLAUFISCH BWN-126 UWB, пральна машина Ardesto WMW -6105 DGBI
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина
Очікувана вартість19 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашина пральна CANDY BR 26SSB5-S
Очікувана вартість19 498,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляУніверсальна прямострочна швейна машинка з потрійним просуванням з автоматикою AFG F-236-D4/33 спеціального призначення (або еквівалент)
Оголошено15 серп. 10:42
Прийом пропозицій20 серп. 11:00 – 25 серп. 11:00Очікувана вартість56 700,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-010826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШвейні машини (Універсальна промислова розпошивальна машина Baoyu GT-500D-FQ)
Ім'я:Погорєлов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380687284130 ЄДРПОУ:26621254Оголошено13 серп. 16:06
Прийом пропозицій19 серп. 10:00 – 24 серп. 11:00Очікувана вартість33 994,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-009722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для виробництва текстильних виробів (Пральна машина Gorenje W1NHPI84AS/UA)
Очікувана вартість33 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрасувальна дошка (ДК «021:2015»: 42710000-6 – Машини для виробництва текстильних виробів)
Очікувана вартість1 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro