Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42677000-2»
-
ID: UA-2026-08-26-013353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПриладдя до металообробних верстатів та ручних інструментів
Оголошено26 серп. 17:54
Прийом пропозицій26 серп. 17:54 – 4 вер. 09:00Очікувана вартість1 254 546,30 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-000651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапчастини для ручного та пневмоінструмента
Оголошено20 серп. 09:08
Прийом пропозицій20 серп. 09:08 – 4 вер. 10:00Очікувана вартість277 858,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-009307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФреза алмазна
Оголошено4 серп. 15:27
Прийом пропозицій4 серп. 15:27 – 19 серп. 12:00Очікувана вартість1 931 250,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-007287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини пневматичних інструментів (42677000-2)
Очікувана вартість6 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПриладдя до металообробних верстатів та ручних інструментів
Ім'я:Білоус Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено29 лип. 15:10
Прийом пропозицій29 лип. 15:10 – 11 серп. 09:00Очікувана вартість1 254 546,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-002861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапчастини для ручного та пневмоінструмента
Ім'я:Муштук Олена ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263828 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено7 лип. 11:05
Прийом пропозицій7 лип. 11:05 – 20 лип. 10:00Очікувана вартість277 858,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-014347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПриладдя до металообробних верстатів та ручних інструментів
Ім'я:Білоус Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 черв. 17:36
Прийом пропозицій30 черв. 17:36 – 9 лип. 09:00Очікувана вартість1 053 532,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-008895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩітка болг пряма 100 круч VOREL посилена
Очікувана вартість130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-012853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩітка болг пряма 100 круч VOREL посилена
Очікувана вартість130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-008006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩітка болг пряма 100 круч VOREL посилена
Очікувана вартість130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-007701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для маркувальника
Оголошено21 квіт. 14:34
Прийом пропозицій21 квіт. 14:34 – 30 квіт. 12:00Очікувана вартість84 125,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-002834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини пневматичних інструментів
Очікувана вартість10 708,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-009172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланг на барабані 8мм 20м з різьбами 1/4
Очікувана вартість22 000,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-011457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини пневматичних інструментів
Очікувана вартість8 685,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-005282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубила до перфоратора
Очікувана вартість2 412,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-01-000193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПриладдя різне
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено1 бер. 14:29
Прийом пропозицій6 бер. 08:00 – 11 бер. 08:00Очікувана вартість16 764,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-27-011175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапчастини для ручного та пневмоінструмента
Ім'я:Кротких Юлія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено27 лют. 16:42
Прийом пропозицій27 лют. 16:42 – 9 бер. 09:00Очікувана вартість124 411,94 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-14-011175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПриладдя до металообробних верстатів та ручних інструментів
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено14 січ. 15:50
Прийом пропозицій14 січ. 15:50 – 29 січ. 09:00Очікувана вартість1 388 797,71 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-25-010255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКОД ДК 021:2015 - 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (бачок коси, ніж коси, ланцюг пил, стартер пил, редуктор, собачки стартера, напилок, шина штіль, ланцюг пил, шина пилки, свічка пилки, поршнева к-т, прокладки к-т, трубка бака, ланцюг, подовжувач, голова коси, стартер коси, шина пилки)
Очікувана вартість12 985,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-15-014850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-092_42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Частини ударно-крапкового маркератора)
Оголошено15 груд. 2025 14:49
Прийом пропозицій15 груд. 2025 14:49 – 23 груд. 2025 12:00Очікувана вартість326 400,00 грн
з ПДВЗавершена