Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42676000-5»
-
ID: UA-2026-08-26-013353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПриладдя до металообробних верстатів та ручних інструментів
Оголошено26 серп. 17:54
Прийом пропозицій26 серп. 17:54 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-010332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпл.видатків із благоустрою населених пунктів
Ім'я:Лопата Микола ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380993191912 Факс:+380614491549ЄДРПОУ:32456533Очікувана вартість14 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтатор болгарки 125 х
Очікувана вартість630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДержавка 2в1 3/8ʼ
Очікувана вартість1 844,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКотушка запалення; стартер в зборі; фільтр повітряний для повітродувки BL8500SP
Очікувана вартість8 939,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір фрез по дереву
Очікувана вартість267,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до мотокос та бензопил
Ім'я:Лопата Микола ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380993191912 Факс:+380614491549ЄДРПОУ:32456533Очікувана вартість35 310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (42676000-5 Частини ручних інструментів) – Частини ручних інструментів різні.
Очікувана вартість7 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПриладдя до металообробних верстатів та ручних інструментів
Ім'я:Білоус Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено29 лип. 15:10
Прийом пропозицій29 лип. 15:10 – 11 серп. 09:00Очікувана вартість1 254 546,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-000425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 42676000-5 Частини ручних інструментів. Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту невиробничого обладнання (мотокоси та бензопили)
Ім'я:Пінчук Тетяна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545351106 Факс:+380545351179ЄДРПОУ:31156689Очікувана вартість7 525,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастина ручних інструментів
Очікувана вартість2 301,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-007766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системичастини ручних інструментів
Очікувана вартість2 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-008661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42676000-5 - Частини ручних інструментів (насадка очищувач поверхонь RA90, напилок круглий 5,2*200мм, напилок круглий 4,0*200мм, шина 35см, ланцюг зірочка)
Очікувана вартість4 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-010948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системичастини ручних інструментів згідно договору код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів ( 42676000-5 Частини ручних інструментів)
Ім'я:Ковалих Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380673785914 Факс:0433425333ЄДРПОУ:03338900Очікувана вартість18 745,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-007801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до бензокоси
Ім'я:Мирошниченко Оксана ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380981798147 ЄДРПОУ:00693517Очікувана вартість764,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-006419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩітка
Очікувана вартість320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-000164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини ручних інструментів(Патрон, Шайба, Реверс)
Ім'я:Тимошик Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380965279420 ЄДРПОУ:08563398Очікувана вартість670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-002861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапчастини для ручного та пневмоінструмента
Ім'я:Муштук Олена ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263828 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено7 лип. 11:05
Прийом пропозицій7 лип. 11:05 – 20 лип. 10:00Очікувана вартість277 858,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-007281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системищітка до болгарки
Ім'я:Бородовська Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:+380384540244ЄДРПОУ:14151820Очікувана вартість380,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-001955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до косарки
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro