Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42675000-8»
-
ID: UA-2026-09-03-012040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-777_42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Інструмент різальний)
Оголошено3 вер. 16:00
Прийом пропозицій3 вер. 16:00 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-005127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до пилорами ПЛП-9
Оголошено26 серп. 12:02
Прийом пропозицій26 серп. 12:02 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-001421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до бензопил
Очікувана вартість590,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиланцюг до пили
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолотно стрічкової пили 40*1,0*3640
Ім'я:Ушанов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Очікувана вартість22 320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системицеп 36 зуб, свічка
Ім'я:Бородовська Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:+380384540244ЄДРПОУ:14151820Очікувана вартість520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛанцюг для акумуляторної пили
Очікувана вартість1 044,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛанцюг
Очікувана вартість1 152,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до пилорами ПЛП-9
Оголошено24 серп. 10:08
Прийом пропозицій24 серп. 10:08 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість70 570,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-23-000530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШина для бензопили 48см/16
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів: Шина пильна 16 см Dnipro-M за кодом 42675100-9, Ланцюг для акумуляторної ланцюгової пили Dnipro-M за кодом 42675100-9
Очікувана вартість435,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПили стрічкові
Оголошено20 серп. 16:10
Прийом пропозицій20 серп. 16:10 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-004817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до бензопил
Очікувана вартість4 542,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБарабан зчеплення, глушник, прокладка, гвинти. Код за ДК 021:2015 - 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів.
Очікувана вартість1 616,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛанцюг до бензопили 50ланок
Очікувана вартість360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до бензопил
Очікувана вартість9 583,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини ланцюгових пил
Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолотно стрічкової пили 40*1,0*3640
Ім'я:Ушанов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено12 серп. 13:29
Прийом пропозицій12 серп. 13:29 – 20 серп. 15:00Очікувана вартість18 600,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-011445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШина для бензопили
Очікувана вартість473,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до пилорами ПЛП-9
Оголошено10 серп. 14:55
Прийом пропозицій10 серп. 14:55 – 18 серп. 09:00Очікувана вартість70 570,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась