Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42674000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-010885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до верстатів
Оголошено31 серп. 16:47
Прийом пропозицій31 серп. 16:47 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-001437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42670000-3 Частини та приладдя до верстатів Пресформи (для БудРем)
Оголошено31 серп. 10:14
Прийом пропозицій31 серп. 10:14 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-28-011187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі до металообробних верстатів
Оголошено28 серп. 17:47
Прийом пропозицій28 серп. 17:47 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-007815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМітчики
Оголошено28 серп. 14:40
Прийом пропозицій28 серп. 14:40 – 7 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-28-006064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвердла
Ім'я:Деменюк Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380630374062 ЄДРПОУ:43112236Оголошено28 серп. 13:26
Прийом пропозицій28 серп. 13:26 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-28-001691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПатрони, центри верстатні
Оголошено28 серп. 10:10
Прийом пропозицій28 серп. 10:10 – 7 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-26-013353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПриладдя до металообробних верстатів та ручних інструментів
Оголошено26 серп. 17:54
Прийом пропозицій26 серп. 17:54 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-25-005457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПластини та державки (ДК 021-2015 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів)
Оголошено25 серп. 12:19
Прийом пропозицій25 серп. 12:19 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-13-011269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_284_ВО: Пластини (42670000-3 Частини та приладдя до верстатів)
Оголошено13 серп. 16:24
Прийом пропозицій13 серп. 16:24 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-19-010475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_290_ВО: Пластини (42670000-3 Частини та приладдя до верстатів)
Оголошено19 серп. 15:44
Прийом пропозицій19 серп. 15:44 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість1 168 072,40 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-008840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаготівка різців Р6М5 (ДК 021-2015 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів)
Оголошено19 серп. 14:51
Прийом пропозицій19 серп. 14:51 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість371 780,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-010913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини та приладдя до верстатів (фреза, мітчики, свердла, плашка)
Оголошено11 серп. 16:09
Прийом пропозицій11 серп. 16:09 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість666 401,43 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-007810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини та приладдя до верстатів
Оголошено31 лип. 15:44
Прийом пропозицій31 лип. 15:44 – 8 серп. 18:00Очікувана вартість29 400,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-004857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГільйотинні ножі
Оголошено31 лип. 13:19
Прийом пропозицій31 лип. 13:19 – 10 серп. 10:00Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-002803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини та приладдя до верстатів (42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів (різець відрізний, різець токарний, мітчик, свердло, патрон свердл.))(Код 42670000-3 - згідно ДК 021:2015)
Очікувана вартість10 461,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПриладдя до металообробних верстатів та ручних інструментів
Ім'я:Білоус Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено29 лип. 15:10
Прийом пропозицій29 лип. 15:10 – 11 серп. 09:00Очікувана вартість1 254 546,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-002289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФрези черв’ячні в асортименті
Оголошено28 лип. 10:35
Прийом пропозицій28 лип. 10:35 – 5 серп. 12:00Очікувана вартість259 630,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-27-002306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРізці токарні (ДК 021-2015 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів)
Оголошено27 лип. 10:42
Прийом пропозицій27 лип. 10:42 – 6 серп. 08:00Очікувана вартість65 805,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-008174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФрезерний інструмент та оснащення до нього (фрези, оправки, державки та головки)
Оголошено23 лип. 14:59
Прийом пропозицій23 лип. 14:59 – 4 серп. 12:00Очікувана вартість1 187 062,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-23-001895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПластини
Ім'я:Попович Уляна СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380974722947 Веб сайт: ЄДРПОУ:45462724Оголошено23 лип. 10:18
Прийом пропозицій23 лип. 10:18 – 31 лип. 15:00Очікувана вартість3 821 533,90 грн
без ПДВСкасована