Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42670000-3»
-
ID: UA-2026-09-03-012040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-777_42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Інструмент різальний)
Оголошено3 вер. 16:00
Прийом пропозицій3 вер. 16:00 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-007298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолотна, пили, сегменти
Оголошено3 вер. 13:28
Прийом пропозицій3 вер. 13:28 – 21 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-011276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАдаптери до балансувального стенду
Оголошено31 серп. 17:03
Прийом пропозицій31 серп. 17:03 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до верстатів
Оголошено31 серп. 16:47
Прийом пропозицій31 серп. 16:47 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-006724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини та приладдя до верстатів (Лещата слюсарні)
Оголошено31 серп. 14:36
Прийом пропозицій31 серп. 14:36 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42670000-3 Частини та приладдя до верстатів Пресформи (для БудРем)
Оголошено31 серп. 10:14
Прийом пропозицій31 серп. 10:14 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-001152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатора42670000-3 — Частини та приладдя до верстатів: Запчастини до верстату HAAS
Оголошено31 серп. 09:58
Прийом пропозицій4 вер. 11:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі до металообробних верстатів
Оголошено28 серп. 17:47
Прийом пропозицій28 серп. 17:47 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-007815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМітчики
Оголошено28 серп. 14:40
Прийом пропозицій28 серп. 14:40 – 7 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-28-006064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвердла
Ім'я:Деменюк Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380630374062 ЄДРПОУ:43112236Оголошено28 серп. 13:26
Прийом пропозицій28 серп. 13:26 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-28-001691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПатрони, центри верстатні
Оголошено28 серп. 10:10
Прийом пропозицій28 серп. 10:10 – 7 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-27-011507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНабір фрези по металу для утримання військової техніки спеціального призначення
Оголошено27 серп. 16:40
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-005127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до пилорами ПЛП-9
Оголошено26 серп. 12:02
Прийом пропозицій26 серп. 12:02 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-17-000214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФреза кінцева конічний хвостовик
Оголошено17 серп. 08:41
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-13-011269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_284_ВО: Пластини (42670000-3 Частини та приладдя до верстатів)
Оголошено13 серп. 16:24
Прийом пропозицій13 серп. 16:24 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-03-23-011578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар (ланцюги до бензопил)
Оголошено23 бер. 15:42
Прийом пропозицій27 бер. 15:31 – 31 груд. 15:40 -
ID: UA-2026-09-04-010822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42670000-3 "Частини та приладдя до верстатів"
Очікувана вартість15 626,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожі DH330 HSS 332х12х1,5;2шт (11 модіф)
Очікувана вартість2 650,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системицанга
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпл.видатків із благоустрою населених пунктів
Ім'я:Лопата Микола ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380993191912 Факс:+380614491549ЄДРПОУ:32456533Очікувана вартість14 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro