Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42662100-5»
-
ID: UA-2026-08-31-005432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗварювальне обладнання
Очікувана вартість29 383,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для електрозварювання
Очікувана вартість36 839,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарат точкового зварювання FNIRSI SWM-10
Очікувана вартість2 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс роботизований зварювальний 500 А
Оголошено17 серп. 14:01
Прийом пропозицій17 серп. 14:01 – 29 серп. 12:00Очікувана вартість1 820 093,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-005062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗварювальне обладнання
Очікувана вартість24 216,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-007853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗварювальний апарат оптоволокна (код та назва за ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Апарат для зварювання оптичних волокон для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено30 лип. 11:28
Прийом пропозицій30 лип. 11:28 – 7 серп. 08:00Очікувана вартість160 833,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-26-000451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗварювальний інвертор (код за ДК 021:2015 - 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Очікувана вартість5 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-004307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Зварювальне обладнання)
Оголошено10 лип. 11:51
Прийом пропозицій10 лип. 11:51 – 18 лип. 11:00Очікувана вартість93 267,99 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-05-000451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗварювальний апарат оптоволокна (код та назва за ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Оголошено5 лип. 23:57
Прийом пропозицій9 лип. 17:00 – 14 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість45 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-01-003671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для електрозварювання
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-003205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗварювальний верстат для стрічкових пил
Очікувана вартість560 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-013631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобладнання для електрозварювання
Очікувана вартість2 265,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-013490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Зварювальний напівавтомат, зварювальний інвертор, аргоновий апарат» ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м'яким і твердим припоєм
Ім'я:Науменко Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено22 черв. 20:09
Прийом пропозицій22 черв. 20:09 – 30 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість162 185,56 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-004917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарати зварювальні та інвертори
Оголошено19 черв. 11:39
Прийом пропозицій19 черв. 11:39 – 1 лип. 12:00Очікувана вартість360 390,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-004807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-370_42660000-0 Інструменти для паяння м’яким та твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Зварювальне обладнання) (Лот №1 - 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким та твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування
для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Зварювальний інвертор); Лот №2 - 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким та твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Агрегат зварювальний дизельний двопостовий)) Оголошено19 черв. 11:35
Прийом пропозицій19 черв. 11:35 – 29 черв. 15:00Очікувана вартість1 229 726,63 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-007688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарат для ручного зварювання
Очікувана вартість10 890,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-004187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42662100-5 Обладнання для електрозварювання
Очікувана вартість9 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-002167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Зварювальне приладдя)
Ім'я:Плеса Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444612227 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено15 черв. 10:36
Прийом пропозицій15 черв. 10:36 – 23 черв. 14:00Очікувана вартість352 481,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-001836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗварювальне обладнання
Ім'я:Швець Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385936 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено12 черв. 09:58
Прийом пропозицій12 черв. 09:58 – 22 черв. 16:00Очікувана вартість1 113 071,00 грн
з ПДВЗавершена