Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42662000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-006274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для паяння та зварювання
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено31 серп. 14:11
Прийом пропозицій31 серп. 14:11 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-010766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатора42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Номенклатура 42662000-4 Зварювальне обладнання) (Зварювальний апарат)
Оголошено28 серп. 16:53
Прийом пропозицій3 вер. 12:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНабір розхідників для плазморізів
Оголошено28 серп. 15:24
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-006405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗварювальне обладнання
Оголошено28 серп. 13:45
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-013606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарат повітряно-плазмової різки
Оголошено26 серп. 18:38
Прийом пропозицій26 серп. 18:38 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-004040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 42660000-0 по ДК 021:2015 – Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Зварювальне обладнання). РПЗ: 9.54.
Оголошено26 серп. 11:26
Прийом пропозицій26 серп. 11:26 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-004030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСистема плазмового різання
Оголошено25 серп. 11:27
Прийом пропозицій5 вер. 12:29 – 9 вер. 12:29 -
ID: UA-2026-09-02-003211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтакт магнітний KUBIS 02-09-6805 -1 шт господарчі потреби
Очікувана вартість415,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗварювальне обладнання
Очікувана вартість29 383,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗварювальний інвертор IGBT Dnipro-M M-20D
Очікувана вартість9 249,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для електрозварювання
Очікувана вартість36 839,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТримач електродів
Очікувана вартість480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНапівавтомат зварювальний інверторний «Патон» StandardVSG-160
Очікувана вартість94 470,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарат точкового зварювання FNIRSI SWM-10
Очікувана вартість2 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗварювальні кліщі
Оголошено24 серп. 15:28
Прийом пропозицій24 серп. 15:28 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість98 800,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-22-000249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляІнструмент DVP Зварний апарат оптоволокна DVP 765 (ДК:021:2015: 42660000-0 – Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання. (ДК:021:2015: 42662000-4 -Зварювальне обладнання) відповідно до вимог Замовника.
Оголошено22 серп. 12:37
Прийом пропозицій28 серп. 18:00 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість42 999,00 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-22-000150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗварювальний апарат для оптичного волокна SKYCOM T-308X з комплектом приладдя
Оголошено22 серп. 10:45
Прийом пропозицій27 серп. 00:00 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-006729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс роботизований зварювальний 500 А
Оголошено17 серп. 14:01
Прийом пропозицій17 серп. 14:01 – 29 серп. 12:00Очікувана вартість1 820 093,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-008957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтуцер для зварювального апарату Vita/RHINO - 10-25м (мама) RSQ0080; Штуцер для зварювального апарату Vita/RHINO - 10-25м (тато) RSQ0070
Очікувана вартість266,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-001475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗварювальний апарат
Очікувана вартість39 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro