Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42661100-8»
-
ID: UA-2026-08-11-010020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42660000-7 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (паяльна станція, паяльник, лупа, зварювальній апарат)
Ім'я:Наталія ДеревінськаE-mail: [email protected] Телефон: +380669908929, +380445967725 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417070Очікувана вартість7 030,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для паяння
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено3 серп. 14:18
Прийом пропозицій3 серп. 14:18 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 375,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-010696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаяльна станція (субвенція)
Очікувана вартість3 095,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-005423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПаяльна станція, припій (100 г)
Ім'я:Костров Олександр ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:34979237Оголошено1 лип. 14:00
Прийом пропозицій7 лип. 11:30 – 10 лип. 16:30Очікувана вартість6 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-006667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнструменти для паяння м'яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
Очікувана вартість9 321,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-004646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для паяння
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено18 черв. 11:41
Прийом пропозицій18 черв. 11:41 – 26 черв. 13:00Очікувана вартість182 759,15 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-010222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермоповітряна паяльна станція Lukey 852D+
Очікувана вартість5 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-007969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для паяння
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено12 трав. 13:38
Прийом пропозицій12 трав. 13:38 – 20 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 745,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-06-002314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для паяння, склеювання та термообробки
Ім'я:Швець Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385936 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено6 трав. 10:15
Прийом пропозицій6 трав. 10:15 – 14 трав. 16:00Очікувана вартість196 446,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-15-006231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаяльник газовий
Очікувана вартість433,12 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-000172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Паяльник електричний, лампа паяльна бензинова, різак газовий, редуктор балонний кисневий, редуктор балонний пропановий)
Оголошено3 квіт. 08:19
Прийом пропозицій3 квіт. 08:19 – 13 квіт. 11:00Очікувана вартість35 527,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-27-008373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (лампи паяльні газові)
Ім'я:Андрій ДородновE-mail: [email protected] Телефон: +380934860179, +380354821446, +380354821446, +380354821446 Веб сайт: ЄДРПОУ:04058491Очікувана вартість392,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-22-004931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
Очікувана вартість510,13 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-16-010087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
Очікувана вартість992,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-26-004330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для паяння, склеювання та термообробки
Ім'я:Швець Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385936 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено26 груд. 2025 11:19
Прийом пропозицій26 груд. 2025 11:19 – 13 січ. 16:00Очікувана вартість74 280,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-18-013078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Паяльник ЕТ-2010)
Очікувана вартість380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-15-014165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 42660000-0 по ДК 021:2015 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Зварювальне та паяльне обладнання). РПЗ - 9.611
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено15 груд. 2025 14:36
Прийом пропозицій15 груд. 2025 14:36 – 24 груд. 2025 10:00Очікувана вартість190 192,55 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-15-005472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарський інвентар (Напвавтомат інвенторний MIG/MMA Dnipro-M MG-16DX)
Очікувана вартість9 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-19-015373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвертор зварювальний Патон ВДІ- 200Е (ЕСО-200) DC ММА, 200А, 6,9 кВА, 4,5 кг; Паяльна станція термоповітряна мережева 750 В YATO YT-82458; Підстилка для паяння з жаростійкого силікону до 500° С, 350х 250х 2 мм YATO YT-82468; Апарат точкового зварювання портативний акумул. Li-Po 4,2 В, 6.3А Год,
500А, вихідн- 2 АYATO Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Очікувана вартість18 202,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-19-013915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Тримач для плат для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено19 лист. 2025 15:48
Прийом пропозицій19 лист. 2025 15:48 – 28 лист. 2025 09:00Очікувана вартість1 599,22 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась