Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42651000-4»
-
ID: UA-2026-08-25-007272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПневматичні та електромеханічні ручні інструменти
Оголошено25 серп. 13:48
Прийом пропозицій25 серп. 13:48 – 2 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-25-004458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізований інструмент для технічного обслуговування техніки спеціального призначення
Ім'я:Кавалерова Світлана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672877036 ЄДРПОУ:14321860Оголошено25 серп. 11:40
Прийом пропозицій25 серп. 11:40 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-18-004303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструмент різний в асортименті
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 ЄДРПОУ:21313677Оголошено18 серп. 11:42
Прийом пропозицій18 серп. 11:42 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-21-009554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПістолет для фарбування
Очікувана вартість760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-010550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42651000-4 Пневматичні ручні інструменти (пістолет аспіраційний)
Очікувана вартість56 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарбувальний пістолет LION1 HVLP 1.4 мм
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкумуляторні інструменти різні
Оголошено29 лип. 11:18
Прийом пропозицій29 лип. 11:18 – 17 серп. 15:00Очікувана вартість2 636 955,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-006441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПульверизатори в асортименті
Очікувана вартість9 676,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-007271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти пневматичні чи моторизовані (за кодом ДК 021:2015 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані)
Очікувана вартість53 034,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПістолет продувальний пневматичний з соплом
Ім'я:Лєсняков Володимир ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: +380504713788 ЄДРПОУ:01998408Очікувана вартість313,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-005858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані (для БудРем)
Оголошено13 лип. 13:50
Прийом пропозицій13 лип. 13:50 – 21 лип. 14:00Очікувана вартість39 316,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-002594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані (Шліфмашина пряма для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено10 лип. 10:50
Прийом пропозицій10 лип. 10:50 – 20 лип. 09:00Очікувана вартість25 700,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-001624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарбопульт пневматичний (код ДК 021:2015 –42650000-7 - Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані)
Очікувана вартість1 072,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-008359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для проведення технічного обслуговування натягувачів для ущільнення (розущільнення) головного роз’єму реактора ВВЕР-1000
Ім'я:Худенко Ірина ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено7 лип. 15:23
Прийом пропозицій7 лип. 15:23 – 31 лип. 09:00Очікувана вартість11 504 297,59 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-06-008878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Набір пневмоінструменту 5шт"
Очікувана вартість1 335,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-006587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти пневматичні чи моторизовані
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено6 лип. 14:40
Прийом пропозицій6 лип. 14:40 – 14 лип. 08:00Очікувана вартість54 014,46 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-010001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПневматичні ручні інструменти (Пневмогайковетр ½ (1350 N/m. max 1700 N/m. 7000 об/мин) А301 AEROPRO)
Ім'я:Тетяна ЧЕРНІКОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380502168284, +380552498498 ЄДРПОУ:01235573Очікувана вартість6 753,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-001978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір пневмоінструменту РТК-5
Очікувана вартість1 452,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-005342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПістолет продувний, пістолет для накачування шин
Очікувана вартість582,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-000476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRT-5990 Alloid Пневмогайковерт 1'' 4800 Nm 19.50 кг
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro