Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42642000-8»
-
ID: UA-2026-09-03-014616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстат рейсмосувальний (цей крок співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility)
Оголошено4 вер. 09:01
Прийом пропозицій4 вер. 09:01 – 21 вер. 05:01 -
ID: UA-2026-08-27-011636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрайколичкувальний верстат, криволінійний крайколичкувальний верстат
Оголошено27 серп. 16:46
Прийом пропозицій27 серп. 16:46 – 4 вер. 17:00Очікувана вартість843 750,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-26-012594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВерстати для обробки деревини, кістки, корку, ебоніту чи твердих пластмас (Шліфувальний барабанний верстат POWERMATIC PM2244)
Оголошено26 серп. 16:53
Прийом пропозицій1 вер. 00:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість149 002,50 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-000094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГранулятор тирси
Оголошено24 серп. 08:11
Прийом пропозицій24 серп. 08:11 – 1 вер. 16:00Очікувана вартість125 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-012833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦиркулярний верстат і фугально-рейсмусовий верстат
Ім'я:Циганик Олег СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322673571 Факс:+380322673571ЄДРПОУ:08477090Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-005668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВерстати для обробки деревини
Очікувана вартість18 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-010292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічково-дисковий шліфувальний верстат Holzmann BT 46 (230V)
Ім'я:Сторожук Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380685392869 ЄДРПОУ:33113264Очікувана вартість16 290,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-010137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВерстати для обробки деревини
Ім'я:Циганик Олег СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322673571 Факс:+380322673571ЄДРПОУ:08477090Оголошено7 лип. 16:38
Прийом пропозицій13 лип. 16:43 – 16 лип. 16:43Очікувана вартість36 978,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-012661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВерстати для обробки деревини
Ім'я:Запотічняк Павло МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380322673571 Факс:+380322673571ЄДРПОУ:08477090Оголошено25 черв. 17:29
Прийом пропозицій1 лип. 17:34 – 6 лип. 17:34Очікувана вартість36 978,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-20-012206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстат шліфувальний комбінований, верстат деревообробний стрічковий, циркулярна пила (верстат), пила торцювальна по дереву і металу з лазером і протяжкою
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Оголошено20 трав. 16:04
Прийом пропозицій20 трав. 16:04 – 28 трав. 17:00Очікувана вартість152 565,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-007049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВерстати для обробки деревини
Очікувана вартість22 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-004997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстат по виготовленню термоусадочної стрічки
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено23 квіт. 11:29
Прийом пропозицій23 квіт. 11:29 – 1 трав. 12:00Очікувана вартість7 348 041,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-08-000442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВерстати для обробки деревини
Очікувана вартість22 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-005200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиMetabo*BAS 261 Precision Плита стрічкова 6190080000
Очікувана вартість65 631,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-006429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВерстати для обробки деревини
Оголошено5 бер. 12:21
Прийом пропозицій11 бер. 00:00 – 14 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість29 100,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-04-007847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВерстати для обробки деревини
Оголошено4 лют. 13:31
Прийом пропозицій10 лют. 00:00 – 13 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість29 100,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-20-013569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстат фуґувальний деревообробний
Оголошено20 січ. 15:38
Прийом пропозицій20 січ. 15:38 – 28 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість146 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-25-001119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензопила MS210 35 см, бензопила MS172 35 см
Ім'я:Бородовська Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:+380384540244ЄДРПОУ:14151820Очікувана вартість18 607,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-001451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВерстати для обробки деревини
Ім'я:Верига Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380434122379 Факс:+380434122379ЄДРПОУ:07794629Очікувана вартість50 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-15-002442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФрезерні верстати з ЧПК для обробки деревини
Ім'я:Заканич Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380536177308 Факс:+380536162262Веб сайт: ЄДРПОУ:00993969Очікувана вартість1 120 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro