Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42636100-4»

  • ID: UA-2026-09-02-003944-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Прес плевмогідравлічного 50 тонн «TY50001 TORIN»

    Ім'я:
    Погорєлов Олександр Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687284130 ЄДРПОУ:
    26621254
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 11:25

    Прийом пропозицій
    8 вер. 11:30 – 11 вер. 11:30
    Очікувана вартість

    60 000,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    5 дн. 6 г. 54 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007146-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42630000-1 - Металообробні верстати Прес гідравлічний 50т односторонньої дії для опресування лінійної арматури в комплекті з гідравлічною насосною станцією та матрицями

    Ім'я:
    Бобрик Наталія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676837219 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:42

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:42 – 11 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    222 600,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 7 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2017-03-30-000151-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала

    Ім'я:
    00000000000000000000000000
    E-mail: 00000000000000000000 Телефон: 0000000000000 ЄДРПОУ:
    00000000
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 бер. 2017 11:24

    Прийом пропозицій
    30 бер. 2017 11:24 – 8 трав. 2017 11:29
    Очікувана вартість

    0,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-006827-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пристрій для випресовування шкворней ВПШ-70

    Ім'я:
    Марина .
    E-mail: [email protected] Телефон: +380730037318 ЄДРПОУ:
    03328681
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    74 700,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-007929-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прес гідравлічний ПДО-05Ц

    Ім'я:
    Антоніна Ситник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534791139 ЄДРПОУ:
    32925258
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-008680-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 код 42630000-1 Металообробні верстати (Металообробне обладнання для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Іванченко Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658750 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    65 186,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-007781-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42630000-1 Металообробні верстати Прес гідравлічний 50 т в комплекті для ВП «Будівництво і ремонт»

    Ім'я:
    Бобрик Наталія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676837219 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 14:22

    Прийом пропозицій
    18 серп. 14:22 – 26 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    930 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-15-000456-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Гідравлічні преси (прес пневмогідравлічний 50 тонн TY50001 TORIN)

    Ім'я:
    Погорєлов Олександр Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687284130 ЄДРПОУ:
    26621254
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 серп. 14:51

    Прийом пропозицій
    21 серп. 08:00 – 26 серп. 15:00
    Очікувана вартість

    60 000,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-29-007115-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42630000-1 Металообробні верстати Прес гідравлічний 50 т в комплекті для ВП «Будівництво і ремонт»

    Ім'я:
    Бобрик Наталія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676837219 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 14:36

    Прийом пропозицій
    29 лип. 14:36 – 6 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    930 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-29-001953-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Прес гідравлічний для колісних пар

    Ім'я:
    Шиденко Наталія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442385835 Веб сайт:
    http://metro.kiev.ua/
    ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 10:18

    Прийом пропозицій
    29 лип. 10:18 – 7 серп. 15:00
    Очікувана вартість

    55 209 600,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-07-22-011513-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прес гідравлічний 20т

    Ім'я:
    Черняга Юрій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250489 ЄДРПОУ:
    26643267
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    47 517,36 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-000534-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 42630000-1 Металообробні верстати (Прес гідравлічний для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Іванченко Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658750 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 09:17

    Прийом пропозицій
    21 лип. 09:17 – 29 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    260 700,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-10-002130-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 42630000-1 Металообробні верстати (Металообробне обладнання для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Іванченко Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658750 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 10:34

    Прийом пропозицій
    10 лип. 10:34 – 21 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    66 385,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-30-011505-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вертикальний серво-гідравлічний листозгинальний прес

    Ім'я:
    Галзман Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977497757 ЄДРПОУ:
    25994450
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 15:55

    Прийом пропозицій
    30 черв. 15:55 – 12 лип. 18:00
    Очікувана вартість

    1 020 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-19-008150-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42630000-1 Металообробні верстати Прес гідравлічний 50 т в комплекті для ВП «Будівництво і ремонт»

    Ім'я:
    Бобрик Наталія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676837219 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 черв. 13:59

    Прийом пропозицій
    19 черв. 13:59 – 29 черв. 12:00
    Очікувана вартість

    630 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-18-002384-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гідравлічний прес

    Ім'я:
    Галзман Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977497757 ЄДРПОУ:
    25994450
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 черв. 10:38

    Прийом пропозицій
    18 черв. 10:38 – 29 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 000 020,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-16-000997-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прес гідравлічний 20т. Helper HP-1048

    Ім'я:
    Дум'як Христина Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380680352000 ЄДРПОУ:
    02125438
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 220,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-09-001297-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015–42630000-1 Металообробні верстати (Прес гідравлічний)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    95 472,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-01-009354-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42630000-1 - Металообробні верстати Прес гідравлічний 50т односторонньої дії для опресування лінійної арматури в комплекті з гідравлічною насосною станцією та матрицями

    Ім'я:
    Рекун Жанна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380661117447 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 черв. 15:29

    Прийом пропозицій
    1 черв. 15:29 – 9 черв. 12:00
    Очікувана вартість

    127 530,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-26-008292-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Верстат для вологого та сухого заточування, прес гідравлічний, трубогиб

    Ім'я:
    Кучерук Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 трав. 14:00

    Прийом пропозицій
    26 трав. 14:00 – 3 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    383 738,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 17 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro