Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42632000-5»
-
ID: UA-2017-03-30-000761-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Ім'я:00000000000000000000000000E-mail: 00000000000000000000 Телефон: 0000000000000 ЄДРПОУ:00000000Оголошено30 бер. 2017 11:51
Прийом пропозицій30 бер. 2017 11:51 – 8 трав. 2017 11:56 -
ID: UA-2026-08-18-003276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлазмовий верстат з ЧПК
Очікувана вартість416 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстат трубонарізний з ЧПК
Оголошено12 серп. 11:42
Прийом пропозицій12 серп. 11:42 – 24 серп. 13:00Очікувана вартість29 421 654,16 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-008514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлазмовий верстат з ЧПК
Оголошено29 лип. 15:33
Прийом пропозицій29 лип. 15:33 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість416 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-007596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлазмовий верстат з ЧПК
Оголошено14 лип. 14:32
Прийом пропозицій14 лип. 14:32 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість400 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-001273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстат з ЧПК повітряно-плазмового різання металу
Оголошено14 лип. 09:46
Прийом пропозицій14 лип. 09:46 – 24 лип. 12:00Очікувана вартість3 123 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-30-004918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля42630000-1 Металообробні верстати
Ім'я:073 Відділ закупівельE-mail: [email protected] Телефон: 380967326585 Веб сайт: ЄДРПОУ:08305644Оголошено30 черв. 11:58
Прийом пропозицій5 лип. 14:00 – 10 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 415 891,18 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-001002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлазмовий верстат з ЧПК
Оголошено25 черв. 09:25
Прийом пропозицій25 черв. 09:25 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість500 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-04-011783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТокарний верстат з похилою станиною
Оголошено4 трав. 16:18
Прийом пропозицій4 трав. 16:18 – 12 трав. 17:00Очікувана вартість2 879 370,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-25-000519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтанок плазменної різки ЧПУ (числове програмне управління)
Оголошено25 січ. 14:50
Прийом пропозицій29 січ. 14:47 – 3 лют. 14:47Очікувана вартість500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-12-021318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталообробні верстати з ЧПК
Оголошено12 груд. 2025 19:05
Прийом пропозицій12 груд. 2025 19:05 – 20 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість550 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-25-010475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля42632000-5 Багатоцільовий п’яти-осьовий токарно-фрезерний оброблювальний центр з числовим програмним керуванням в комплекті
Ім'я:019 Відділ закупівельE-mail: [email protected] Телефон: 380686042782 Веб сайт: ЄДРПОУ:08305644Оголошено25 лист. 2025 13:44
Прийом пропозицій3 груд. 2025 00:00 – 6 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість26 214 995,43 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2025-11-18-014029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКолесотокарний верстат - ДК 021:2015 – 42630000-1 - «Металообробні верстати»
Оголошено18 лист. 2025 15:48
Прийом пропозицій18 лист. 2025 15:48 – 27 лист. 2025 17:00Очікувана вартість46 271 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-14-013186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідрейковий колесотокарний верстат з числовим програмним керуванням (ЧПК) для обточування колісних пар
Оголошено14 лист. 2025 15:44
Прийом пропозицій14 лист. 2025 15:44 – 24 лист. 2025 14:00Очікувана вартість16 100 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2025-11-05-013151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталообробні верстати
Ім'я:Заканич Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380536177308 Факс:+380536162262Веб сайт: ЄДРПОУ:00993969Оголошено5 лист. 2025 15:57
Прийом пропозицій5 лист. 2025 15:57 – 13 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 651 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-21-013538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталообробні верстати
Ім'я:Заканич Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380536177308 Факс:+380536162262Веб сайт: ЄДРПОУ:00993969Оголошено21 жовт. 2025 15:45
Прийом пропозицій21 жовт. 2025 15:45 – 29 жовт. 2025 00:01Очікувана вартість3 651 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-10-012778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГільйотинні ножиці
Ім'я:Брянчик Наталія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено10 жовт. 2025 16:32
Прийом пропозицій10 жовт. 2025 16:32 – 24 жовт. 2025 09:00Очікувана вартість4 707 237,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-02-010110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФрезерний металообробний верстат з ЧПК
Ім'я:Заканич Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380536177308 Факс:+380536162262Веб сайт: ЄДРПОУ:00993969Оголошено3 вер. 2025 10:21
Прийом пропозицій3 вер. 2025 10:21 – 11 вер. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 600 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-16-000590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталообробні верстати
Ім'я:Заканич Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380536177308 Факс:+380536162262Веб сайт: ЄДРПОУ:00993969Оголошено22 серп. 2025 09:04
Прийом пропозицій22 серп. 2025 09:04 – 30 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 651 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-06-009167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталообробні верстати
Ім'я:Заканич Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380536177308 Факс:+380536162262Веб сайт: ЄДРПОУ:00993969Оголошено7 серп. 2025 10:34
Прийом пропозицій7 серп. 2025 10:34 – 15 серп. 2025 10:00Очікувана вартість3 651 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась