Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42631000-8»
-
ID: UA-2026-08-25-004658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстат для орбітального різання
Оголошено25 серп. 11:48
Прийом пропозицій25 серп. 11:48 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-009034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 42630000-1 «Металообробні верстати» (Верстат для шліфування та полірування металографічних зразків METAPOL 160E (250 мм) або еквівалент)
Оголошено28 серп. 15:23
Прийом пропозицій28 серп. 15:23 – 5 вер. 08:00Очікувана вартість112 019,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-26-006891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-734_42630000-1 Металообробні верстати (Універсальний точильний верстат)
Оголошено26 серп. 13:34
Прийом пропозицій26 серп. 13:34 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість758 335,88 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-013378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМеталообробні верстати, код ДК 021:2015 – 42630000-1 – (металообробні верстати)
Оголошено11 серп. 23:20
Прийом пропозицій17 серп. 18:00 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість81 685,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-002533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42630000-1 Металообробні верстати (Електрична шліфувальна машина)
Оголошено7 серп. 10:42
Прийом пропозицій7 серп. 10:42 – 18 серп. 11:00Очікувана вартість797 410,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-009394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-612_42630000-1 Металообробні верстати (Верстат стрічкопильний)
Оголошено4 серп. 15:30
Прийом пропозицій4 серп. 15:30 – 12 серп. 15:00Очікувана вартість614 298,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-001286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталообробні верстати
Ім'я:Середа Світлана ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463123309 Факс:+380463123309ЄДРПОУ:32009905Очікувана вартість4 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-000760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-354_42630000-1 Металообробні верстати (Універсальний точильний верстат)
Оголошено18 черв. 09:13
Прийом пропозицій18 черв. 09:13 – 28 черв. 15:00Очікувана вартість785 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-15-008986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42630000-1 Металообробні верстати
Оголошено15 черв. 15:04
Прийом пропозицій15 черв. 15:04 – 29 черв. 12:00Очікувана вартість9 836,34 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-05-004318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУніверсальний промисловий верстат для заточування інструменту
Ім'я:Кошіль Людмила ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380444300723 Факс:+380444300723Веб сайт: ЄДРПОУ:05417377Оголошено5 черв. 11:31
Прийом пропозицій5 черв. 11:31 – 15 черв. 09:00Очікувана вартість167 334,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-009748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВерстати для завершальної обробки металів
Очікувана вартість57 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-008673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВерстати для завершальної обробки металів
Очікувана вартість56 236,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-003372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстат для шліфування та полірування металографічних зразків
Ім'я:Кошіль Людмила ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380444300723 Факс:+380444300723Веб сайт: ЄДРПОУ:05417377Оголошено28 трав. 11:19
Прийом пропозицій28 трав. 11:19 – 10 черв. 09:00Очікувана вартість135 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-008292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстат для вологого та сухого заточування, прес гідравлічний, трубогиб
Оголошено26 трав. 14:00
Прийом пропозицій26 трав. 14:00 – 3 черв. 10:00Очікувана вартість383 738,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-20-006389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстат для заточування стругальних ножів
Оголошено20 трав. 12:42
Прийом пропозицій20 трав. 12:42 – 28 трав. 14:00Очікувана вартість31 150,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-01-011738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстати для свердління, розточування чи фрезерування металів
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено1 трав. 18:16
Прийом пропозицій1 трав. 18:16 – 9 трав. 19:00Очікувана вартість230 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-23-005757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т-546_42630000-1 Металообробні верстати (Універсальний точильний верстат)
Оголошено23 квіт. 11:52
Прийом пропозицій23 квіт. 11:52 – 1 трав. 12:00Очікувана вартість942 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-17-008523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстати для свердління, розточування чи фрезерування металів
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено17 квіт. 14:28
Прийом пропозицій17 квіт. 14:28 – 25 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість230 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-06-013930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПлазморіз
Оголошено6 квіт. 21:01
Прийом пропозицій10 квіт. 20:58 – 15 квіт. 20:58Очікувана вартість57 080,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-03-000160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстат рейкошліфувальний
Ім'я:Швець Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385936 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено3 квіт. 08:18
Прийом пропозицій3 квіт. 08:18 – 13 квіт. 16:00Очікувана вартість379 500,00 грн
з ПДВЗавершена