Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42630000-1»

  • ID: UA-2026-09-02-003944-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Прес плевмогідравлічного 50 тонн «TY50001 TORIN»

    Ім'я:
    Погорєлов Олександр Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687284130 ЄДРПОУ:
    26621254
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 11:25

    Прийом пропозицій
    8 вер. 11:30 – 11 вер. 11:30
    Очікувана вартість

    60 000,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    5 дн. 8 г. 17 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-008000-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    торги за правилами організатора

    Металообробні верстати ( Гідравлічний листозгинальний прес з ЧПК)

    Ім'я:
    001 Відділ закупівель
    E-mail: [email protected] Телефон: 380759825034 ЄДРПОУ:
    99999999
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:15

    Прийом пропозицій
    8 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 860 000,00 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 7 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007146-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42630000-1 - Металообробні верстати Прес гідравлічний 50т односторонньої дії для опресування лінійної арматури в комплекті з гідравлічною насосною станцією та матрицями

    Ім'я:
    Бобрик Наталія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676837219 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:42

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:42 – 11 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    222 600,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 8 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-002779-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Гідравлічно-пневматичний прес потужність 20т PROFITOOL 0XPTHASP020HA (або еквівалент)

    Ім'я:
    Артем Каськов
    E-mail: [email protected] Телефон: 380685777048 ЄДРПОУ:
    45928368
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:17

    Прийом пропозицій
    4 вер. 13:00 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    57 063,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 9 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-30-000842-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Металообробні верстати (Верстат для заточування інструменту з металу)

    Ім'я:
    Міщук Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678124416 ЄДРПОУ:
    04656909
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 серп. 23:20

    Прийом пропозицій
    30 серп. 23:20 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    48 841,80 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 20 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-30-000835-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Металообробні верстати ( Верстат свердлильний )

    Ім'я:
    Міщук Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678124416 ЄДРПОУ:
    04656909
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 серп. 23:03

    Прийом пропозицій
    30 серп. 23:03 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    81 969,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 20 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-30-000822-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Металообробні верстати (Дводискова шліфувальна машина )

    Ім'я:
    Міщук Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678124416 ЄДРПОУ:
    04656909
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 серп. 22:49

    Прийом пропозицій
    30 серп. 22:49 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    61 186,11 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 20 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-30-000774-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Металообробні верстати ( Верстат листозгинальний )

    Ім'я:
    Міщук Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678124416 ЄДРПОУ:
    04656909
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 серп. 22:13

    Прийом пропозицій
    30 серп. 22:13 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    169 750,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 20 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-30-000756-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Металообробні верстати ( Плоскошліфувальний верстат )

    Ім'я:
    Міщук Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678124416 ЄДРПОУ:
    04656909
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 серп. 21:55

    Прийом пропозицій
    30 серп. 21:55 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    924 894,44 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 20 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000525-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Свердлильний верстат

    Ім'я:
    Дмитренко Марина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380617096869 ЄДРПОУ:
    37648431
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 15:58

    Прийом пропозицій
    29 серп. 15:58 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    262 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 6 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009895-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 42630000-1 «Металообробні верстати» (Термопрес для металографічних зразків XQ-2B або еквівалент)

    Ім'я:
    Олександр Анатолійович Ільїн
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969099101 ЄДРПОУ:
    02066769
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:57

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:57 – 5 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    71 299,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 4 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009034-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 42630000-1 «Металообробні верстати» (Верстат для шліфування та полірування металографічних зразків METAPOL 160E (250 мм) або еквівалент)

    Ім'я:
    Олександр Анатолійович Ільїн
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969099101 ЄДРПОУ:
    02066769
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:23

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:23 – 5 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    112 019,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 4 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-007912-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дорновий напівавтоматичний трубозгинальний верстат

    Ім'я:
    Вікторія Денисенко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443741120 ЄДРПОУ:
    32955518
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:44

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:44 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    854 192,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 20 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-002088-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Шліфувальний тарільчато-стрічковий верстат JET JSG-96 (або еквівалент)

    Ім'я:
    Ковальов Сергій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380637353096 ЄДРПОУ:
    26621567
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 10:28

    Прийом пропозицій
    3 вер. 10:33 – 8 вер. 10:33
    Очікувана вартість

    39 144,67 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    7 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-011608-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Верстат для рубки арматури

    Ім'я:
    Погребняк Станіслав
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672518622 ЄДРПОУ:
    00282435
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:45

    Прийом пропозицій
    2 вер. 00:00 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    293 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    20 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-010042-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42630000-1 Металообробні верстати

    Ім'я:
    Костянтин Лозовий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:45

    Прийом пропозицій
    27 серп. 15:45 – 9 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    74 166,25 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 8 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-009149-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Верстат для рубки арматури

    Ім'я:
    Станіслав Погребняк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380414296257 ЄДРПОУ:
    00282406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:15

    Прийом пропозицій
    2 вер. 00:00 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    146 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    20 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-008292-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Верстат різьбонарізний

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 14:47

    Прийом пропозицій
    27 серп. 14:47 – 4 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    304 740,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 8 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-011663-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Металообробні верстати (Фрезерний верстат JET JWS-34KS-400)

    Ім'я:
    Дмитро Гауке
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960033976, +380960033976 ЄДРПОУ:
    26632789
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 16:18

    Прийом пропозицій
    1 вер. 00:00 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    148 238,33 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    20 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-013807-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Металообробні верстати (Фрезерний верстат з ЧПК 2030Pro)

    Ім'я:
    Дмитро Гауке
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960033976, +380960033976 ЄДРПОУ:
    26632789
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 20:26

    Прийом пропозицій
    29 серп. 00:00 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    615 629,33 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    20 г. 46 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 288 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro