Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42623000-9»
-
ID: UA-2026-08-28-000704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУніверсальний фрезерний верстат
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено28 серп. 09:18
Прийом пропозицій28 серп. 09:18 – 5 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-14-008600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФрезерний верстат з ЧПУ "РП1020" або еквівалент
Оголошено14 серп. 14:59
Прийом пропозицій20 серп. 00:00 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість291 792,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-003600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвердлильно-фрезерний верстат
Ім'я:Кошіль Людмила ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380444300723 Факс:+380444300723Веб сайт: ЄДРПОУ:05417377Оголошено12 серп. 11:36
Прийом пропозицій12 серп. 11:36 – 20 серп. 09:00Очікувана вартість93 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-007663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 42620000-8 «Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати» (Настільний фрезерний верстат Carvera AIR або еквівалент)
Очікувана вартість221 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-010764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвердлильно-фрезерний верстат типу FDB Maschinen
Оголошено15 трав. 15:24
Прийом пропозицій15 трав. 15:24 – 23 трав. 16:00Очікувана вартість90 610,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-010503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 42620000-8 «Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати» (Настільний фрезерний верстат Carvera AIR або еквівалент)
Оголошено12 трав. 15:00
Прийом пропозицій12 трав. 15:00 – 20 трав. 08:00Очікувана вартість221 885,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-11-010228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавчальне обладнання у кабінет STEM
Оголошено11 трав. 15:22
Прийом пропозицій11 трав. 15:22 – 19 трав. 23:50Очікувана вартість443 894,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-18-005129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвердлильно-фрезерний верстат FDB Maschinen BF 20BL за кодом ДК 021:2015 - 42620000-8 "Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати"
Ім'я:Нечипор Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382618395 Факс:+380382618395ЄДРПОУ:23312469Очікувана вартість71 950,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-026615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТокарні та фрезерувальні верстати (закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility) (код ДК 021:2015: 42620000-8 - Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати)
Оголошено16 груд. 2025 23:59
Прийом пропозицій16 груд. 2025 23:59 – 24 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 966 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-08-014795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТокарні та фрезерувальні верстати (закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility) (код ДК 021:2015: 42620000-8 - Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати)
Оголошено8 груд. 2025 19:52
Прийом пропозицій8 груд. 2025 19:52 – 16 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 966 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-27-012144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстати
Оголошено27 лист. 2025 14:53
Прийом пропозицій27 лист. 2025 14:53 – 5 груд. 2025 08:00Очікувана вартість274 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-14-003445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 42620000-8 – Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Фрезерний верстат з ЧПК «Сокіл 3040» – 42623000-9)
Ім'я:Бережна Алла ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість116 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-07-014921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМікрофрезерний станок
Оголошено7 лист. 2025 21:09
Прийом пропозицій13 лист. 2025 11:01 – 18 лист. 2025 11:02Очікувана вартість17 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-31-005973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПарко-гаражне обладнання (свердлильно-фрезерний верстат) для служби військової техніки, для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правового режиму воєнного стану
Оголошено31 жовт. 2025 12:52
Прийом пропозицій6 лист. 2025 09:00 – 11 лист. 2025 10:00Очікувана вартість155 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-31-005539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦифровий фрезерувальний верстат для STEM-лабораторії, за ЄЗС ДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати
Оголошено31 жовт. 2025 12:39
Прийом пропозицій31 жовт. 2025 12:39 – 10 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість163 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-09-012125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТокарні та фрезерувальні верстати (закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility) (код ДК 021:2015: 42620000-8 - Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати)
Оголошено9 жовт. 2025 15:34
Прийом пропозицій9 жовт. 2025 15:34 – 19 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 966 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-26-007216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПарко-гаражне обладнання (свердлильно-фрезерний верстат) для служби військової техніки, для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правового режиму воєнного стану
Оголошено26 вер. 2025 13:20
Прийом пропозицій2 жовт. 2025 12:00 – 7 жовт. 2025 11:00Очікувана вартість156 338,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-09-26-004856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 42620000-8 – Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Фрезерний верстат – 42623000-9)
Ім'я:Бережна Алла ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Оголошено26 вер. 2025 11:36
Прийом пропозицій26 вер. 2025 11:36 – 4 жовт. 2025 08:00Очікувана вартість116 350,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-09-22-003775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби навчання та обладнання для навчальних кабінетів і СТЕМ-лабораторії (цифровий фрезерувальний верстат, цифровий лазерний верстат, цифровий токарний верстат), код ДК 021:2015 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати.
Очікувана вартість1 120 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-16-013533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТокарні, розточувальні та фрезерувальні верстати
Оголошено16 вер. 2025 16:38
Прийом пропозицій20 вер. 2025 00:00 – 24 вер. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість214 165,67 грн
з ПДВЗавершена