Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42611000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-013278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВерстат для намотування котушок оптоволокна шириною 450 мм – 3 шт
Оголошено31 серп. 21:34
Прийом пропозицій4 вер. 10:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-008197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВерстат стрічкова пила по металу
Оголошено28 серп. 14:53
Прийом пропозицій3 вер. 15:00 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-008144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВерстат для заточування спіральних свердл
Оголошено28 серп. 14:52
Прийом пропозицій3 вер. 15:00 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-18-000453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВерстат стрічкова пила по металу
Оголошено18 серп. 08:56
Прийом пропозицій24 серп. 15:00 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість173 116,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-000395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВерстат для заточування спіральних свердл
Оголошено18 серп. 08:51
Прийом пропозицій24 серп. 15:00 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість55 631,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-003672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтанок для перемотування паперу СПБ-1000м
Оголошено10 серп. 11:53
Прийом пропозицій10 серп. 11:53 – 18 серп. 11:00Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-011479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтанок для перемотування паперу СПБ-1000м
Оголошено28 лип. 17:06
Прийом пропозицій28 лип. 17:06 – 10 серп. 11:00Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-009828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛазерний верстат CO2 з ЧПК, за ДК 021:2015-42610000-5 Лазерні верстати та обробні центри
Оголошено9 лип. 16:15
Прийом пропозицій9 лип. 16:15 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість507 815,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-001126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтанок для перемотування паперу СПБ-1000 м.
Оголошено8 лип. 09:42
Прийом пропозицій14 лип. 12:00 – 17 лип. 12:00Очікувана вартість240 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-02-002744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛазерні верстати та обробні центри
Очікувана вартість23 633,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-005359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтанок для перемотування паперу СПБ-1000 м.
Оголошено26 черв. 12:23
Прийом пропозицій2 лип. 12:28 – 7 лип. 12:28Очікувана вартість240 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-003754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектроерозійний дротово-вирізний верстат
Оголошено26 черв. 11:18
Прийом пропозицій2 лип. 10:00 – 9 лип. 10:00Очікувана вартість1 960 333,34 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-005026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлазмовий верстат 4-х осьовий з ЧПК за ДК 021:2015 - 42610000-5 – Лазерні верстати та обробні центри
Оголошено23 черв. 11:41
Прийом пропозицій23 черв. 11:41 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість519 640,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-011962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛазерний станок (верстат) для різки металу
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Оголошено12 черв. 16:34
Прийом пропозицій12 черв. 16:34 – 20 черв. 18:00Очікувана вартість980 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-011280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВерстат стрічкова пила по металу
Ім'я:Труш ПрАТ "ЛЛРЗ" госE-mail: [email protected] Телефон: 032 2375201 Веб сайт: ЄДРПОУ:00740599Оголошено5 черв. 16:09
Прийом пропозицій11 черв. 15:00 – 16 черв. 10:00Очікувана вартість156 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-012604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВерстат для заточування спіральних свердл
Ім'я:Труш ПрАТ "ЛЛРЗ" госE-mail: [email protected] Телефон: 032 2375201 Веб сайт: ЄДРПОУ:00740599Оголошено4 черв. 16:23
Прийом пропозицій10 черв. 15:00 – 15 черв. 10:00Очікувана вартість81 957,86 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-008303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідрізний, зачисний верстат МК-5 2010001
Очікувана вартість73 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-006256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрес для виробництва РВТ МК-03 2010061
Очікувана вартість148 498,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-011358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕрозійно копіювально-прошивний верстат з ЧПК
Ім'я:Труш ПрАТ "ЛЛРЗ" госE-mail: [email protected] Телефон: 032 2375201 Веб сайт: ЄДРПОУ:00740599Оголошено28 трав. 16:31
Прийом пропозицій3 черв. 15:00 – 8 черв. 10:00Очікувана вартість10 214 884,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-15-006469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстат для намотування оптоволокна PWD-M-30 (Бюджет участі)
Оголошено15 трав. 12:37
Прийом пропозицій15 трав. 12:37 – 23 трав. 14:00Очікувана вартість245 000,00 грн
з ПДВЗавершена