Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42600000-2»
-
ID: UA-2026-09-04-010487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний станок - (ДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати)
Оголошено4 вер. 15:10
Прийом пропозицій4 вер. 15:10 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість138 245,64 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів16 дн. 6 г. 37 хв.
-
ID: UA-2026-09-04-009965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораІнструменти для паяння
Оголошено4 вер. 14:54
Прийом пропозицій8 вер. 08:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-014616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстат рейсмосувальний (цей крок співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility)
Оголошено4 вер. 09:01
Прийом пропозицій4 вер. 09:01 – 21 вер. 05:01 -
ID: UA-2026-09-03-012040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-777_42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Інструмент різальний)
Оголошено3 вер. 16:00
Прийом пропозицій3 вер. 16:00 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-011719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиобладнання для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору» (Зварювальний напівавтомат)
Ім'я:Печенюк Євгеній ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: +380413397266 Веб сайт: ЄДРПОУ:00993930Оголошено3 вер. 15:53
Прийом пропозицій3 вер. 15:53 – 19 вер. 15:55 -
ID: UA-2026-09-03-011318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВідбійні молотки, мережеві
Оголошено3 вер. 15:42
Прийом пропозицій3 вер. 15:42 – 8 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-03-011250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораГідравлічні та пневматичні домкрати
Оголошено3 вер. 15:37
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 13 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-008817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЕлектричні інструменти
Оголошено3 вер. 14:31
Прийом пропозицій3 вер. 14:31 – 8 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-09-03-007298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолотна, пили, сегменти
Оголошено3 вер. 13:28
Прийом пропозицій3 вер. 13:28 – 21 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-03-007156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРучний акумуляторний інструмент
Оголошено3 вер. 13:22
Прийом пропозицій9 вер. 15:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-006339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїШурупокрут
Оголошено3 вер. 12:43
Прийом пропозицій3 вер. 12:43 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-005851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАкумуляторна шліфмашина Dnipro-M DGA-201BC Ultra
Оголошено3 вер. 12:18
Прийом пропозицій3 вер. 12:18 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-005723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАкумуляторний перфоратор Dnipro M DHR-202BC ULTRA
Оголошено3 вер. 12:12
Прийом пропозицій3 вер. 12:12 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-005548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАкумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-201HBC Compact
Оголошено3 вер. 12:07
Прийом пропозицій3 вер. 12:07 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-013367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОбладнання та інструменти для пайки і точкового зварювання акумуляторів
Оголошено2 вер. 17:46
Прийом пропозицій8 вер. 10:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Рукав до зварювального апарату, Контактний накінечник, Спіраль подаюча, Сопло конічне, Вставка для накінечника або еквівалент)
Оголошено2 вер. 14:43
Прийом пропозицій2 вер. 14:43 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-007245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (код 42660000-0 за ДК 021:2015) (Зварювальні апарати)
Оголошено2 вер. 13:55
Прийом пропозицій2 вер. 13:55 – 18 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-02-007184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Напівавтомат зварювальний, Апарат для плазмового різання або еквівалент)
Оголошено2 вер. 13:53
Прийом пропозицій2 вер. 13:53 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-005680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБензопила ланцюгова
Оголошено2 вер. 12:33
Прийом пропозицій2 вер. 12:33 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрес плевмогідравлічного 50 тонн «TY50001 TORIN»
Ім'я:Погорєлов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380687284130 ЄДРПОУ:26621254Оголошено2 вер. 11:25
Прийом пропозицій8 вер. 11:30 – 11 вер. 11:30