Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42531000-7»
-
ID: UA-2026-09-03-007749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомпресор для кондиціонера
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено3 вер. 13:46
Прийом пропозицій3 вер. 13:46 – 21 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-03-000385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до холодильного обладнання
Оголошено3 вер. 08:41
Прийом пропозицій3 вер. 08:41 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-005598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосів (Частини холодильного обладнання для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено2 вер. 12:30
Прийом пропозицій2 вер. 12:30 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-11-004009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле холодильника
Очікувана вартість355,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосів (Частини холодильного обладнання для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено5 серп. 11:44
Прийом пропозицій5 серп. 11:44 – 13 серп. 08:00Очікувана вартість67 947,68 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-002746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини холодильного обладнання для приміщення харчоблоку
Ім'я:Шендера Тетяна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Очікувана вартість97 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-004591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до пральної машини ( пас привідний 8РК 2605)
Очікувана вартість2 090,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-009230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосів
Ім'я:Загородня Іванна БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380984404360 Веб сайт: ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість55 470,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-006894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкумулятор холоду 350 гр, код ДК 021:2015 (CPV) : 42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосів
Очікувана вартість1 220,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-010985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини холодильного обладнання (код 42530000-0національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Очікувана вартість4 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-007330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамера холодильна збірно-розбірна
Очікувана вартість120 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-015264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвигун обдува
Очікувана вартість454,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-009142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвигун обдуву
Очікувана вартість670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-002893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле плати керування для холодильника VESTFROST VLS174A AC, Конденсатор 1000мф 35в (код ДК 021:2015 42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосів)
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-005782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентиль соленоїдний 1 1/8 пайка Kv=5.7m3/h+котушка 220В, Castel
Очікувана вартість8 632,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-011917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини до холодильного обладнання
Оголошено16 квіт. 16:13
Прийом пропозицій16 квіт. 16:13 – 30 квіт. 13:00Очікувана вартість587 888,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-16-010463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини до холодильного обладнання
Оголошено16 квіт. 15:26
Прийом пропозицій16 квіт. 15:26 – 27 квіт. 13:00Очікувана вартість166 369,94 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-31-009563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини холодильного обладнання (компресор 959ВА51М1AJ МНВР R404a12.12cm3; Embraco NEK6213GK та двигун обдува MaEr-10Вт (220В/50 Гц))
Очікувана вартість8 454,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-005241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код 42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосів (Калорифер) РПЗ - 9.50.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено25 бер. 11:58
Прийом пропозицій25 бер. 11:58 – 3 квіт. 10:00Очікувана вартість96 700,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-18-006935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротизаморозний термостат
Очікувана вартість9 702,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro