Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42530000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-005598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосів (Частини холодильного обладнання для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено2 вер. 12:30
Прийом пропозицій2 вер. 12:30 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-000980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі вироби і деталі для ремонту невиробничого обладнання
Ім'я:Сіцінська Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385142296 Факс:+380385142296ЄДРПОУ:44343122Очікувана вартість6 856,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосів згідно коду ДК 021:2015:42530000-0
Очікувана вартість8 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПовітроохолоджувач EVS B 391 ED Примітка: Закупівля проводиться відповідно до Особливостей, визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р.зі змінами
Очікувана вартість34 938,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПовітряохолоджувач
Очікувана вартість70 295,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини холодильного та морозильного обладнання
Очікувана вартість6 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле холодильника
Очікувана вартість355,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправний клапан Шредера 1/4” (ДК 021:2015 42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосів)
Ім'я:Андрій Анатолійович ДушенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380626488424, +380508634807 ЄДРПОУ:30073882Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХолодильне обладнання та комплектуючі до нього ( код ДК 021: 2015: 42530000-0 — Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосів)
Очікувана вартість92 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкумулятор холоду Medical Icepack GLEWDOR400 0°C; Акумулятор холоду Medical Icepack GLEWDOR400 -30 С, код ДК 021:2015: 42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосів
Очікувана вартість3 515,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосів
Ім'я:Вікторія ГолубенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442067918 Веб сайт: ЄДРПОУ:08751177Очікувана вартість4 965,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосів (Частини холодильного обладнання для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено5 серп. 11:44
Прийом пропозицій5 серп. 11:44 – 13 серп. 08:00Очікувана вартість67 947,68 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-005548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозильне обладнання
Очікувана вартість37 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-007829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр-осушувач HONGSEN DFS-083 (3/8", різьба) Тех. х-ки: 3/8", різьба, 154 мм., 42 Бар та клапан запірний 1/4" L6
Очікувана вартість360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-002746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини холодильного обладнання для приміщення харчоблоку
Ім'я:Шендера Тетяна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Очікувана вартість97 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизапасні частини до холодильника
Ім'я:Шинкарук Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380382674129 Факс:+380382671836ЄДРПОУ:02004640Очікувана вартість1 585,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-004675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини та комплектуючі до холодильного обладнання
Очікувана вартість81 091,63 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-004591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до пральної машини ( пас привідний 8РК 2605)
Очікувана вартість2 090,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-011201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіддон 0С4242
Ім'я:Олександр ПархоменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380445277638 Веб сайт: ЄДРПОУ:20001823Очікувана вартість2 490,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-005561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТен дренажний
Ім'я:Гринців Дмитро РомановичE-mail: [email protected] Телефон: 380675911354 Веб сайт: ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro