Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42522000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-006695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПереносний вентилятор для використання при зварювальних роботах
Оголошено31 серп. 14:26
Прийом пропозицій31 серп. 14:26 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-004520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:42520000-7 Вентиляційне обладнання (Припливно–витяжна установка ПВ1-ПВ2 в комплекті з автоматикою, Припливна установка П1, Зовнішній блок П1, Прямотоковий канальний шумопоглинаючий вентилятор В1, Зовнішній блок К1, Внутрішні блоки VRF системи К1.1 )
Оголошено28 серп. 12:00
Прийом пропозицій28 серп. 12:00 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-25-000448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВентилятор автомобільний
Оголошено25 серп. 08:52
Прийом пропозицій25 серп. 08:52 – 2 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-009197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсьовий витяжний вентилятор (арт. арт. FC1238A2HSL with 5 blades)
Ім'я:Мирончук Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380673805458 ЄДРПОУ:14153813Очікувана вартість1 896,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентилятор канальний Вентс ВКМ 125
Очікувана вартість6 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля запасних частин до пароконвектомату MKF 2011 TS:110 S/N:2219011262
Очікувана вартість18 065,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВитяжний вентилятор за код ДК 021:2015-42520000-7 Вентиляційне обладнання
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВентилятори радіальні
Оголошено21 серп. 11:13
Прийом пропозицій21 серп. 11:13 – 29 серп. 12:00Очікувана вартість45 925,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-000485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентилятор
Очікувана вартість2 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентилятор настінний NAKKA з електроприводом повороту та пультом ДУ 90W
Очікувана вартість69 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентилятор GFS-1620.2 GRUNHELM, вентилятор підлоговий GFS-1613RC.2 GRUNHELM (Код ДК 021:2015 - 42520000-7 - Вентиляційне обладнання)
Ім'я:Григоренко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:40887956Очікувана вартість2 510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВЕНТС ВКМС 200 вентилятор відцентровий, ВЕНТС ВКМС 315 (бурий короб) вентилятор відцентровий
Очікувана вартість33 707,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВитяжний вентилятор Blauberg SILEO 150
Очікувана вартість13 958,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентиляційне обладнання
Очікувана вартість29 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиStar Lighting TS-09 Сценічний вентилятор (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість50 424,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 42520000-7 по ДК 021:2015 – Вентиляційне обладнання (Вентилятор). РПЗ - 9.281.
Оголошено14 серп. 09:59
Прийом пропозицій14 серп. 09:59 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість96 339,70 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-001329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 42520000-7 – Вентиляційне обладнання (Електроручний вентилятор для бомбосховищ ЕРВ-2022-75 №4 з електродвигуном 1,1 кВт, 1500 об/хв – 42522000-1)
Очікувана вартість53 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентилятор ВР 287-46 (ВЦ 14-46) №5
Очікувана вартість41 064,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42520000-7 – Вентиляційне обладнання
Оголошено11 серп. 13:45
Прийом пропозицій11 серп. 13:45 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість205 400,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-009489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:42520000-7 Вентиляційне обладнання (Припливно–витяжна установка в комплекті з автоматикою,Припливна установка П1, Зовнішній блок прихованого монтажу,Прямоточний канальний шумопоглинаючий вентилятор, Зовнішній блок, Внутрішній блок для комерційних VRF систем)
Оголошено6 серп. 15:46
Прийом пропозицій6 серп. 15:46 – 14 серп. 16:00Очікувана вартість1 333 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась