Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42521000-4»
-
ID: UA-2026-08-26-007482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42520000-7 Вентиляційне обладнання Вентиляційне обладнання (для БудРем, 2 півріччя)
Оголошено26 серп. 14:02
Прийом пропозицій26 серп. 14:02 – 3 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-01-009680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДимовитяжне обладнання: трійник, лійка, дека (ДК 021:2015 – 42520000-7 Вентиляційне обладнання)
Очікувана вартість8 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 42520000-7 - Вентиляційне обладнання
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість21 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідвід 45 ф400 нерж. 1мм
Очікувана вартість2 548,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДимовитяжне обладнання
Очікувана вартість29 742,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДимові труби та фасонні частини до них
Очікувана вартість265 299,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплект димоходу нержавіючий утеплений
Ім'я:Мірошкін Максим ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:26632252Оголошено24 серп. 14:00
Прийом пропозицій28 серп. 20:00 – 2 вер. 08:00Очікувана вартість8 348,07 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-005069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидимова труба в каркасі
Очікувана вартість99 827,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДимовитяжне обладнання
Очікувана вартість46 278,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДимовитяжне обладнання
Очікувана вартість42 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-011446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДимові труби та фасонні частини до них
Оголошено6 серп. 18:08
Прийом пропозицій6 серп. 18:08 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість221 083,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-001917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДимохід секційний з нержавійочої сталі 8м
Очікувана вартість22 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВентиляційне обладнання
Оголошено31 лип. 14:05
Прийом пропозицій6 серп. 20:00 – 11 серп. 08:00Очікувана вартість170 586,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-002390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДимовитяжне обладнання (труба L-1000, відвід 45)
Очікувана вартість15 467,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-003974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:«Димовитяжне обладнання ДК 021:2015:42521000-4» (Вентиляційне обладнання 42520000-7)
Оголошено28 лип. 11:36
Прийом пропозицій28 лип. 11:36 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість380 517,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-000720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВентиляційне обладнання
Ім'я:Михальчук Сергій ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263888 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено28 лип. 09:18
Прийом пропозицій28 лип. 09:18 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість107 320,78 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-21-003833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42520000-7 Вентиляційне обладнання (комплект димарів)
Очікувана вартість97 956,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-011214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба сендвіч 130, 1 м
Ім'я:Мельник Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545251251 Факс:+380545251251ЄДРПОУ:02007561Очікувана вартість3 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-008647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитруба димова та газохід
Очікувана вартість66 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-004863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВентиляційне обладнання
Оголошено10 лип. 12:15
Прийом пропозицій10 лип. 12:15 – 18 лип. 09:00Очікувана вартість20 950,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась