Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42514320-1»
-
ID: UA-2026-08-21-011891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Фільтри свердловинні)
Оголошено21 серп. 16:33
Прийом пропозицій21 серп. 16:33 – 31 серп. 14:00Очікувана вартість965 815,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-011758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр газу
Очікувана вартість87,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-010246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект Фільтр-прокладка ППФ (42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої)
Очікувана вартість14 490,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-007209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифільтруюча вставка
Очікувана вартість13 794,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-009840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазові фільтри
Ім'я:Волощук Роман ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380372523752 Факс:+380372523752ЄДРПОУ:05476316Очікувана вартість730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-20-008638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГазові фільтри (ДК 021:2015- 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої)
Ім'я:Вікторія Олексіївна КіріндясоваE-mail: [email protected] Телефон: 380668053927 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361075Оголошено20 лют. 14:14
Прийом пропозицій20 лют. 14:14 – 2 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість576 808,85 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-13-001956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазові фільтри (42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-05-015609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр газовий, фільтр-прокладка
Очікувана вартість6 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-30-012681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтри поглиначі, калорифери та інше
Оголошено30 жовт. 2025 17:05
Прийом пропозицій30 жовт. 2025 17:05 – 24 лист. 2025 10:00Очікувана вартість8 939 544,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-15-005595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр-прокладки (Державний бюджет)
Ім'я:Шарандіна Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:44550814Очікувана вартість7 488,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-22-005349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтрувальні пристрої
Очікувана вартість30 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-08-007581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСепаратор газу після першого етапу стиснення
Ім'я:Фістер Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444566028 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417035Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-03-004262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр газ
Ім'я:Чорна Лілія ЄвгеніївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380961388973 Веб сайт: ЄДРПОУ:04058485Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-29-000647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_25Т-799__42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Фільтр газовий)
Оголошено29 серп. 2025 09:18
Прийом пропозицій29 серп. 2025 09:18 – 8 вер. 2025 15:00Очікувана вартість10 440,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-20-007375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр газового редуктора TOMASETTO VX-432, Фільтр газу SHAFER алюмінієвий (4-те покоління)
Очікувана вартість138,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-05-004405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект Фільтр-прокладка ППФ (42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої)
Очікувана вартість14 544,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-02-000396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр газу ФГК 80-1,6
Очікувана вартість9 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-30-004137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГазовий фільтр – кисень; Газовий фільтр - газ носій
Оголошено30 лип. 2025 12:15
Прийом пропозицій30 лип. 2025 12:15 – 7 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість30 360,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-25-004761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої"(газові фільтри).
Ім'я:планово економічний відділE-mail: [email protected] Телефон: 380443650755,380444230750 ЄДРПОУ:13697965Очікувана вартість37 869,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-02-007615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр газовий
Ім'я:Гораль Олег БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: +380352428137 Факс:+380352527593ЄДРПОУ:14034534Очікувана вартість20 072,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro