Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42513200-7»
-
ID: UA-2026-06-19-008952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафи холодильні
Ім'я:Тарасюк Інна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380671331746 Веб сайт: ЄДРПОУ:02142282Оголошено19 черв. 14:29
Прийом пропозицій19 черв. 14:29 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа холодильна 1300л Atelier A-GN1410TN, 1480*830 мм, h-2010 мм, нерж.сталь, динамічне охолодження
Ім'я:Паращинець Наталія БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971213630 ЄДРПОУ:40492437Очікувана вартість68 964,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХолодильник двухкамерний
Очікувана вартість15 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа холодильна
Очікувана вартість59 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа холодильна 1300л Atelier A-GN1410TN, 1480*830 мм, h-2010 мм, нерж.сталь, динамічне охолодження
Ім'я:Паращинець Наталія БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971213630 ЄДРПОУ:40492437Очікувана вартість68 964,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХолодильник двохкамерний
Очікувана вартість11 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХолодильник SAMSUNG RT47CG6442S9UA
Очікувана вартість70 298,11 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофесійне холодильне, морозильне та технологічне обладнання для дооснащення кулінарного ХАБу в рамках навчально-практичного центру Кухар. Кондитер. Майстер ресторанного обслуговування «АРТФУДцентр»
Оголошено25 серп. 13:54
Прийом пропозицій25 серп. 13:54 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 057 415,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-003410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКамера холодильна збірна КХ-100-П-14,4 (3200*2600*2200); моноблок TRL 18 ( код за ЄЗС ДК 021:2015:42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої)
Оголошено25 серп. 11:26
Прийом пропозицій25 серп. 11:26 – 2 вер. 07:00Очікувана вартість407 055,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-19-011160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСередньо-температурна холодильна камера з холодильним обладнанням
Оголошено19 серп. 16:06
Прийом пропозицій25 серп. 14:00 – 28 серп. 16:00Очікувана вартість2 964 440,67 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-005959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХолодильне обладнання
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42513200-7 - Холодильне обладнання (Шафа холодильна )
Очікувана вартість99 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа холодильна
Очікувана вартість87 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Холодильне обладнання (Шафа холодильна)
Очікувана вартість59 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХолодильне обладнання
Очікувана вартість132 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа холодильна
Ім'я:Вікторія БатюкевичE-mail: [email protected] Телефон: +380372550374 Веб сайт: ЄДРПОУ:21431218Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект холодильного обладнання на базі герметичного компресора з виносним конденсатором повітряного охолодження та двопотоковим повітроохолоджувачем для зберігання тіл померлих
Ім'я:Кирило ЧервонченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380639681130, +380567560160 ЄДРПОУ:01280527Оголошено12 серп. 15:39
Прийом пропозицій12 серп. 15:39 – 20 серп. 08:00Очікувана вартість388 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-008476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТеплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Холодильник Grunhelm (GRW-143DD, двокамерний, верхня мороз, 143см, білий) - 3шт)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість29 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТеплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Холодильник Grunhelm (GRW-143DD, двокамерний, верхня мороз, 143см, білий) - 3шт)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість29 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-002189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляХолодильне обладнання
Оголошено30 лип. 10:44
Прийом пропозицій5 серп. 10:00 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість132 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась