Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42513100-6»
-
ID: UA-2026-09-01-010143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозильна скриня
Очікувана вартість12 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозильна скриня
Очікувана вартість12 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофесійне холодильне, морозильне та технологічне обладнання для дооснащення кулінарного ХАБу в рамках навчально-практичного центру Кухар. Кондитер. Майстер ресторанного обслуговування «АРТФУДцентр»
Оголошено25 серп. 13:54
Прийом пропозицій25 серп. 13:54 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 057 415,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-004325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозильник з ультра низькою температурою на 90 літрів (-10 С до -40 С)
Очікувана вартість94 660,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозильна камера
Очікувана вартість18 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-008382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМорозильна скриня (код 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено22 лип. 15:19
Прийом пропозицій28 лип. 00:00 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість111 395,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-006660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля морозильної камери для забезпечення умов виконання наукової теми, що проводиться на базі ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено9 лип. 14:08
Прийом пропозицій9 лип. 14:08 – 17 лип. 10:00Очікувана вартість30 415,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-007214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа холодильна EIR7483N1
Очікувана вартість52 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-006279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗбірно-розбірна промислова морозильна шафа (камера) з агрегатом
Оголошено29 черв. 14:05
Прийом пропозицій29 черв. 14:05 – 7 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість600 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-012961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплекс морозильних камер
Оголошено22 черв. 17:32
Прийом пропозицій26 черв. 18:00 – 1 лип. 09:00Очікувана вартість3 310 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-013693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМорозильна камера лабораторна для наднизьких температур
Оголошено10 черв. 18:32
Прийом пропозицій10 черв. 18:32 – 18 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість290 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-012446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУльтранизькотемпературна морозильна камера
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено5 черв. 19:39
Прийом пропозицій5 черв. 19:39 – 13 черв. 21:00Очікувана вартість237 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-013887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Морозильник HAIER DW-40W380J для зберігання плазми або еквівалент)
Оголошено21 трав. 23:13
Прийом пропозицій21 трав. 23:13 – 29 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість436 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-000707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗбірно-розбірна промислова морозильна шафа (камера) з агрегатом
Оголошено19 трав. 09:14
Прийом пропозицій19 трав. 09:14 – 27 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість516 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-20-008953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗбірно-розбірна промислова морозильна шафа (камера) з агрегатом
Оголошено20 квіт. 15:13
Прийом пропозицій20 квіт. 15:13 – 28 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість480 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-10-005857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплекс морозильних камер, комплекс холодильних камер
Оголошено10 квіт. 12:33
Прийом пропозицій16 квіт. 13:00 – 21 квіт. 13:00Очікувана вартість4 916 643,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-03-30-011461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗа кодом класифікатору ДК 021:2015 – 42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (42513200-7 - Холодильне обладнання; НК 024:2023: 35486 Холодильник для банку крові; НК 031:2024: Z121701 Рефрижератори для банків крові) Холодильник для
зберігання компонентів крові на 630 л.. (+/- 10 л.); (42513200-7 - Холодильне обладнання; НК 024:2023: 35486 Холодильник для банку крові; НК 031:2024: Z121701 Рефрижератори для банків крові) Холодильник для зберігання компонентів крові на 380 л.; (42513100-6 - Морозильне обладнання; НК 024:2023: 35704 Камера морозильна для плазми крові; НК 031:2024: Z121702 Морозильні камери для плазми) Низькотемпературна морозильна камера вертикального типу від -10 °С до - 40 °С на 530 л (+/- 10 л.); (42513100-6 - Морозильне обладнання; НК 024:2023: 15145 Стандартна лабораторна морозильна камера; НК 031:2024: Z121702 Морозильні камери для плазми) Низькотемпературна морозильна камера вертикального типу від -10 °С до - 25 °С на 90 л (+/- 10 л.); (42513200-7 - Холодильне обладнання; НК 024:2023: 17156 Фармацевтичний холодильник; НК 031:2024: Z121701 Рефрижератори для банків крові) Фармацевтичний (лабораторний) холодильник для зберігання медичних препаратів, вакцин, препаратів крові та компонентів крові 315 л. Оголошено30 бер. 17:19
Прийом пропозицій30 бер. 17:19 – 7 квіт. 10:00Очікувана вартість1 065 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-27-000690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗбірно-розбірна промислова морозильна шафа (камера) з агрегатом
Оголошено27 бер. 09:10
Прийом пропозицій27 бер. 09:10 – 6 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість480 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-27-010035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозильна скриня, відповідний код 42513100-6.
Ім'я:Левуцька Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 Веб сайт: ЄДРПОУ:03351898Очікувана вартість16 014,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-006511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗбірно-розбірна промислова морозильна шафа (камера) з агрегатом
Оголошено25 лют. 13:12
Прийом пропозицій25 лют. 13:12 – 5 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість480 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась