Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42512300-1»

  • ID: UA-2026-09-02-011604-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Теплова завіса

    Ім'я:
    Петричко Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:12

    Прийом пропозицій
    2 вер. 16:12 – 18 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    23 010,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 22 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-006820-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Теплові гармати

    Ім'я:
    Климець Аліна Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 13:31

    Прийом пропозицій
    26 серп. 13:31 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    98 246,40 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 20 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-14-011034-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Калорифери

    Ім'я:
    Кучерук Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 16:54

    Прийом пропозицій
    14 серп. 16:54 – 24 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    5 785 181,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-06-006245-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої

    Ім'я:
    Костянтин Лозовий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 13:31

    Прийом пропозицій
    6 серп. 13:31 – 14 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    14 009 761,29 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-28-011758-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кліматичний комплекс

    Ім'я:
    Черевко Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673831983 ЄДРПОУ:
    44494912
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 704,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-006902-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Теплова завіса

    Ім'я:
    Петричко Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 14:11

    Прийом пропозицій
    24 лип. 14:11 – 4 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    21 750,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-09-008745-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Калорифери

    Ім'я:
    Кучерук Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 лип. 15:30

    Прийом пропозицій
    9 лип. 15:30 – 17 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    6 065 916,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-09-003735-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Водяні тепловентилятори

    Ім'я:
    Дем'яненко Ігор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577303404 ЄДРПОУ:
    04805918
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 лип. 11:36

    Прийом пропозицій
    9 лип. 11:36 – 27 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    1 537 063,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-08-010564-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канальний інверторний кондиціонер

    Ім'я:
    Дуфинець Неля Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442397513 ЄДРПОУ:
    14321469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 785,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-22-002485-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Обладнання кондиціювання та рекуперації повітря з монтажем»(ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»код CPV 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої)

    Ім'я:
    Інна Вознюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976162647 Веб сайт:
    https://zmr.crl.org.ua
    ЄДРПОУ:
    01982525
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 черв. 10:40

    Прийом пропозицій
    22 черв. 10:40 – 30 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    343 117,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-16-013106-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої

    Ім'я:
    Чальцева Марія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663523932 ЄДРПОУ:
    03366144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 813,75 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-15-012215-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електронагрівальні прилади "Агрегат повітряно-опалювальний АО ЕВО"

    Ім'я:
    Ольга Коптюх
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674324582 ЄДРПОУ:
    03327925
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 158,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-01-011490-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канальний інверторний кондиціонер

    Ім'я:
    Заярна Валентина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0445276525 ЄДРПОУ:
    14321469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 черв. 16:48

    Прийом пропозицій
    1 черв. 16:48 – 11 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    78 785,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-22-001012-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Калорифери

    Ім'я:
    Кучерук Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 трав. 09:29

    Прийом пропозицій
    22 трав. 09:29 – 1 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    7 279 100,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-17-000408-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Агрегати для опалення, вентилювання та кондиціювання повітря: нагрівач повітря рідкопаливний "MASTER BV 110 Е OIL VENTED AIR HEATER та нагрівач повітря електричний "MASTER B 22 IT ELECTRIC AIR HEATER

    Ім'я:
    Октябрина Лісовська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503886288 Веб сайт:
    https://www.facebook.com/508.servicebattalion
    ЄДРПОУ:
    26642167
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 трав. 20:53

    Прийом пропозицій
    21 трав. 00:00 – 29 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    303 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-29-011034-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Система автономного опалення в комплекті

    Ім'я:
    Латиш Сергій Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 Веб сайт:
    http://kevrz.com.ua
    ЄДРПОУ:
    00480247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 квіт. 16:25

    Прийом пропозицій
    5 трав. 18:00 – 8 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    649 800,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-17-011061-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Рекуператор

    Ім'я:
    Володимир Безпалов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442812554 ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 квіт. 16:05

    Прийом пропозицій
    23 квіт. 12:00 – 28 квіт. 10:00
    Очікувана вартість

    28 834,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-16-005050-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дизельні нагрівачі повітря

    Ім'я:
    Кучерук Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 квіт. 11:53

    Прийом пропозицій
    16 квіт. 11:53 – 29 квіт. 10:00
    Очікувана вартість

    3 570 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-01-011254-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Система автономного опалення в комплекті

    Ім'я:
    Латиш Сергій Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 Веб сайт:
    http://kevrz.com.ua
    ЄДРПОУ:
    00480247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 квіт. 16:03

    Прийом пропозицій
    7 квіт. 18:00 – 10 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    656 452,90 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-03-18-012786-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вентиляційне обладнання для ВРУ 110/330

    Ім'я:
    Вілюра Оксана Юхимівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363662473 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 бер. 16:03

    Прийом пропозицій
    18 бер. 16:03 – 26 бер. 14:00
    Очікувана вартість

    873 657,75 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 15 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro