Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42512000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-011604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплова завіса
Оголошено2 вер. 16:12
Прийом пропозицій2 вер. 16:12 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-003314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКондиціонери
Оголошено2 вер. 11:05
Прийом пропозицій2 вер. 11:05 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-012237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКліматичне обладнання
Оголошено31 серп. 18:20
Прийом пропозицій31 серп. 18:20 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКондиціонери
Оголошено29 серп. 11:38
Прийом пропозицій29 серп. 11:38 – 6 вер. 13:00Очікувана вартість209 998,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів3 дн. 10 г. 14 хв.
-
ID: UA-2026-08-28-011121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми кондиціювання повітря
Оголошено28 серп. 17:37
Прийом пропозицій28 серп. 17:37 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-005152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКондиціонери за кодом ДК 021:2015 – 42510000-4 «Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої»
Оголошено28 серп. 12:35
Прийом пропозицій28 серп. 12:35 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКондиціонери
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Оголошено27 серп. 17:11
Прийом пропозицій27 серп. 17:11 – 4 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-26-006820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплові гармати
Оголошено26 серп. 13:31
Прийом пропозицій26 серп. 13:31 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-10-004591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Кондиціонер з монтажем)
Ім'я:Сорокун Оксана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380996673110 Факс:+380412430810Веб сайт: ЄДРПОУ:01991406Оголошено10 серп. 12:37
Прийом пропозицій10 серп. 12:37 – 19 серп. 09:00 -
ID: UA-2026-07-27-009356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої: кондиціонери з монтажем (уточнюючий код 42512000-8 Установки для кондиціювання повітря)
Оголошено27 лип. 16:05
Прийом пропозицій27 лип. 16:05 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-07-23-011500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКондиціонери
Оголошено23 лип. 17:05
Прийом пропозицій23 лип. 17:05 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (кондиціонери TKS Adele)
Очікувана вартість34 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКондиціонери настінні TROSTEN TRN14 - INPS ДК 021:2015 "42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої"
Очікувана вартість33 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКондиціонер настінний
Ім'я:Чорна Любов АнанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380977801700 Веб сайт: ЄДРПОУ:44143239Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКондиціонер настінний
Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКондиціонер Hyundai ARN18PTUAWF4/ARU18PTUAWF4
Очікувана вартість27 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТеплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Кондиціонер OLMO OSH-09FRH3)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість17 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГратка ДВ 205*205 с (ДК 021:2015 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (42512520-9 Вентиляційні жалюзійні ґрати))
Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКондиціонери інверторні
Очікувана вартість95 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКондиціонери
Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro