Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42511100-2»
-
ID: UA-2026-08-19-001769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (теплообмінники)
Оголошено19 серп. 10:11
Прийом пропозицій19 серп. 10:11 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-14-007919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Апарати повітряного охолодження (Лот №1 Апарат повітряного охолодження, Лот №2 Апарат повітряного охолодження, Лот №3 Апарат повітряного охолодження))
Оголошено14 серп. 14:35
Прийом пропозицій14 серп. 14:35 – 4 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-25-003588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплообмінники пластинчасті.
Оголошено25 серп. 11:26
Прийом пропозицій25 серп. 11:26 – 2 вер. 16:00Очікувана вартість278 133,33 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-19-002727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-136; 42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Теплообмінник)
Оголошено19 серп. 10:46
Прийом пропозицій19 серп. 10:46 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-03-011272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГеотермальний тепловий насос / тепловий насос «вода-вода» FOLANSI FW-12 (або еквівалент)
Оголошено3 серп. 17:59
Прийом пропозицій3 серп. 17:59 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість291 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-002856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплообмінник пластинчастий Thermaks PTA (GX)-51-P-4000-133-72,05-1K,(або еквівалент) Теплообмінник пластинчастий Thermaks PTA (GC)-16-P-254-32-4,23-1K (або еквівалент)
Оголошено29 лип. 10:56
Прийом пропозицій29 лип. 10:56 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість516 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-001319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГеотермальний тепловий насос / тепловий насос «вода-вода» FOLANSI FW-12 (або еквівалент)
Оголошено24 лип. 09:54
Прийом пропозицій24 лип. 09:54 – 1 серп. 10:00Очікувана вартість291 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-009106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодяний тепловентилятор
Ім'я:Ямпольська Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125672Очікувана вартість41 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-005496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплообмінник
Ім'я:Осірна Світлана ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено16 лип. 13:26
Прийом пропозицій16 лип. 13:26 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість17 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-005574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТеплообмінний вузол КТН 50 СР, СЕ
Ім'я:Сосновчик Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380685393283 ЄДРПОУ:35708226Очікувана вартість55 020,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-008347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплообмінники
Оголошено2 лип. 15:45
Прийом пропозицій2 лип. 15:45 – 11 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 397 199,72 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-007861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Теплообмінники для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено1 лип. 15:56
Прийом пропозицій1 лип. 15:56 – 9 лип. 09:00Очікувана вартість1 384 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-015356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої ( Тепловий насос )
Оголошено30 черв. 20:16
Прийом пропозицій30 черв. 20:16 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість162 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-013174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "42510000-4" Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Пластина з ущільненням Funke Fp 31, відповідний код ДК 021:2015 "42511100-2" Теплообмінники)
Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість99 958,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-006757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Секції апаратів повітряного охолодження)
Оголошено26 черв. 13:34
Прийом пропозицій26 черв. 13:34 – 14 лип. 14:00Очікувана вартість59 600 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-003784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВодяний тепловентилятор
Ім'я:Остащенко Руслана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125672Оголошено25 черв. 11:13
Прийом пропозицій25 черв. 11:13 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість41 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-18-009066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої "Теплообмінник"
Очікувана вартість9 975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-014551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКондиціонери настінні
Очікувана вартість66 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-009071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплообмінник
Оголошено11 черв. 14:48
Прийом пропозицій11 черв. 14:48 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість213 948,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-006465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВодяний тепловентилятор
Ім'я:Остащенко Руслана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125672Оголошено8 черв. 13:38
Прийом пропозицій8 черв. 13:38 – 16 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість41 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась