Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42500000-1»
-
ID: UA-2026-09-02-011604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплова завіса
Оголошено2 вер. 16:12
Прийом пропозицій2 вер. 16:12 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-009214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКотли НІІСТУ-5 (НДІСТУ-5), код ДК 021:2015 - 42510000-4 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої Єдиного закупівельного словника
Оголошено2 вер. 15:00
Прийом пропозицій2 вер. 15:00 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: - 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Гідрофобний бактеріальний фільтр для хірургічного аспіратора)
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено2 вер. 14:49
Прийом пропозицій2 вер. 14:49 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-007722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (комплект обладнання для осушування повітря у межах реалізації проекту «Тематичний маршрут замками 2 (CULT.ROUTE)» в рамках Програми Intereg VI-A NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна
2021-2027 (HUSKROUA/23/RI/2.2/054)) Оголошено2 вер. 14:24
Прийом пропозицій2 вер. 14:24 – 18 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-02-005598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосів (Частини холодильного обладнання для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено2 вер. 12:30
Прийом пропозицій2 вер. 12:30 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-004017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-768_42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Блок підготовки паливного і пускового газу (БППіПГ))
Оголошено2 вер. 11:28
Прийом пропозицій2 вер. 11:28 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКондиціонери
Оголошено2 вер. 11:05
Прийом пропозицій2 вер. 11:05 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-009681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми кондиціонування (з монтажем)
Ім'я:Договірний ВідділE-mail: [email protected] Телефон: +380937129534 Факс:+380937129534ЄДРПОУ:33240845Оголошено1 вер. 16:18
Прийом пропозицій1 вер. 16:18 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Оголошено1 вер. 16:51
Прийом пропозицій1 вер. 16:51 – 17 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-09-01-003332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Блок очищення газу DN300)
Оголошено1 вер. 11:38
Прийом пропозицій1 вер. 11:38 – 17 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-01-003226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРекуператор
Оголошено1 вер. 11:35
Прийом пропозицій1 вер. 11:35 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-000413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВитяжні вентилятори
Оголошено1 вер. 09:02
Прийом пропозицій1 вер. 09:02 – 4 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-013652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКондиціонери повітря з монтажем
Оголошено31 серп. 23:10
Прийом пропозицій31 серп. 23:10 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВентиляційне обладнання згідно з ДК 021:2015: 42520000-7 «Вентиляційне обладнання»
Оголошено31 серп. 18:40
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКліматичне обладнання
Оголошено31 серп. 18:20
Прийом пропозицій31 серп. 18:20 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтри повітряні кишенькові – 23 найменування
Оголошено31 серп. 16:41
Прийом пропозицій31 серп. 16:41 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-009779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДимосос Дн-6,3 конструктивне виконання схема з електродвигуном потужністю 22 кВт, частотою обертання 3000 об/хв., для роботи в системі димовидалення котла КВм-1,5 МВт, або еквівалент
Оголошено31 серп. 16:08
Прийом пропозицій31 серп. 16:08 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-009608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Оголошено31 серп. 18:37
Прийом пропозицій31 серп. 18:37 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПереносний вентилятор для використання при зварювальних роботах
Оголошено31 серп. 14:26
Прийом пропозицій31 серп. 14:26 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-006209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОНДИЦІОНЕРИ
Оголошено31 серп. 14:07
Прийом пропозицій31 серп. 14:07 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення