Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42419800-4»

  • ID: UA-2026-08-20-001257-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запасні частини до скребкового конвеєра механізму подачі піщаної суміші до розкидального вузла піскорозкидального бункера автомобіля (ДК 021:2015 код 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)

    Ім'я:
    Залізнюк Леся Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445255096 ЄДРПОУ:
    03334894
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 008,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-26-008615-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ланцюговий транспортер, з’єднувач для солерозкидача GILETTA (ДК 021:2015- 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)

    Ім'я:
    Вінідиктова Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442800391 ЄДРПОУ:
    03359115
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 14:54

    Прийом пропозицій
    26 черв. 14:54 – 6 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    773 854,40 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-16-005889-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гідромуфти ГПЕ

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 черв. 12:28

    Прийом пропозицій
    16 черв. 12:28 – 25 черв. 11:00
    Очікувана вартість

    5 360 650,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-08-008596-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гідромуфти ГПЕ

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 трав. 14:18

    Прийом пропозицій
    8 трав. 14:18 – 19 трав. 11:00
    Очікувана вартість

    4 280 800,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-24-011818-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Риштак

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 квіт. 15:53

    Прийом пропозицій
    24 квіт. 15:53 – 5 трав. 11:00
    Очікувана вартість

    7 241 151,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-03-25-008547-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Риштак

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 бер. 14:06

    Прийом пропозицій
    25 бер. 14:06 – 3 квіт. 11:00
    Очікувана вартість

    7 241 151,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-03-09-012887-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Частини скребкових шахтних конвеєрів

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 бер. 17:07

    Прийом пропозицій
    9 бер. 17:07 – 17 бер. 11:00
    Очікувана вартість

    4 968 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-09-012587-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Частини скребкових шахтних конвеєрів

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 бер. 16:50

    Прийом пропозицій
    9 бер. 16:50 – 17 бер. 11:00
    Очікувана вартість

    747 030,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-06-007127-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання

    Ім'я:
    Віталій Білодід
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507793 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 бер. 13:28

    Прийом пропозицій
    6 бер. 13:28 – 17 бер. 12:00
    Очікувана вартість

    2 065 103,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-02-18-011759-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Частини скребкових шахтних конвеєрів

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 лют. 15:50

    Прийом пропозицій
    18 лют. 15:50 – 27 лют. 11:00
    Очікувана вартість

    4 968 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-02-18-010756-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Частини скребкових шахтних конвеєрів

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 лют. 15:20

    Прийом пропозицій
    18 лют. 15:20 – 27 лют. 11:00
    Очікувана вартість

    747 030,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-02-13-009138-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Редуктори СП251.13-113.06 після капітального ремонту

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 лют. 13:54

    Прийом пропозицій
    13 лют. 13:54 – 26 лют. 10:00
    Очікувана вартість

    5 300 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-01-05-004662-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Редуктори СП-26У з капітального ремонту

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 січ. 14:38

    Прийом пропозицій
    5 січ. 14:38 – 13 січ. 11:00
    Очікувана вартість

    5 300 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-12-08-019987-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Жолоба НО26УЛЗ.03.000

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 груд. 2025 18:27

    Прийом пропозицій
    8 груд. 2025 18:27 – 16 груд. 2025 11:00
    Очікувана вартість

    3 307 500,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-12-04-014709-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Риштак СП-26.25Л.00.000

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 груд. 2025 15:11

    Прийом пропозицій
    4 груд. 2025 15:11 – 12 груд. 2025 11:00
    Очікувана вартість

    1 277 450,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-10-06-002007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Барабани стрічкових конвеєрів

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 жовт. 2025 10:28

    Прийом пропозицій
    6 жовт. 2025 10:28 – 15 жовт. 2025 11:00
    Очікувана вартість

    853 487,60 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-08-20-009091-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стрічка транспортерна зубчаста DN-3C400 b60/ t40 (ДК 021:2015 код 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)

    Ім'я:
    Сущенко Сергій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445255096 ЄДРПОУ:
    03334894
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 2025 15:29

    Прийом пропозицій
    20 серп. 2025 15:29 – 28 серп. 2025 15:31
    Очікувана вартість

    98 951,40 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-08-18-006196-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стрічка шевронна 20/800-3 ТК200 5/2 – відкрита

    Ім'я:
    Олена Друшляк
    E-mail: [email protected] Телефон: 380983886992 ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 2025 13:50

    Прийом пропозицій
    18 серп. 2025 13:50 – 26 серп. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    214 541,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-08-07-012058-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Риштак СП-250.11.02

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 2025 20:02

    Прийом пропозицій
    7 серп. 2025 20:02 – 19 серп. 2025 11:00
    Очікувана вартість

    1 759 574,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-08-06-011275-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини для ремонту та обслуговування редукторів

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 2025 17:39

    Прийом пропозицій
    6 серп. 2025 17:39 – 19 серп. 2025 13:00
    Очікувана вартість

    4 038 800,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 15 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro