Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42417310-8»
-
ID: UA-2026-08-19-004370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтрічка конвеєрна
Оголошено19 серп. 11:40
Прийом пропозицій19 серп. 11:40 – 27 серп. 12:00Очікувана вартість56 800,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-004699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка конвеєрна за кодом ДК 021:2015 – 42410000-3 «Підіймально-транспортувальне обладнання»
Очікувана вартість64 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка конвеєрна ТК-200х1200х4Рх4/2х100м (390х4 50 м пог.)
Очікувана вартість21 000,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-010776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтрічка конвеєрна
Оголошено6 серп. 16:49
Прийом пропозицій6 серп. 16:49 – 17 серп. 12:00Очікувана вартість56 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-004781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено3 серп. 12:43
Прийом пропозицій3 серп. 12:43 – 11 серп. 12:00Очікувана вартість8 285 676,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-010255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтрічка конвеєрна 650-4-БКНЛ-65-4-2 з вальцованими краями EXCELLENT
Оголошено28 лип. 16:08
Прийом пропозицій1 серп. 01:00 – 5 серп. 01:00Очікувана вартість255 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-009948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтрічка конвеєрна за кодом ДК 021:2015 – 42410000-3 «Підіймально-транспортувальне обладнання»
Оголошено27 лип. 16:32
Прийом пропозицій27 лип. 16:32 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість59 533,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-008950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідіймально-транспортувальне обладнання – за кодом CPV за ДК 021:2015 — 42410000-3 (42417310-8 Конвеєрні стрічки (транспортерна стрічка для дорожньої фрези))
Очікувана вартість269 941,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-002845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонвеєрні стрічки
Оголошено16 лип. 11:12
Прийом пропозицій16 лип. 11:12 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 200 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-002322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтонавантажувачі вантажопідйомністю 3 т, Автонавантажувачі вантажопідйомністю 7 т, Транспортерна конвеєрна стрічка
Оголошено15 лип. 10:46
Прийом пропозицій15 лип. 10:46 – 23 лип. 10:00Очікувана вартість5 980 263,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-003698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість1 738,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-04-000479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКонвеєрна стрічка 800х3 ТК-100 2/0 гумотканинна
Оголошено4 лип. 21:24
Прийом пропозицій9 лип. 00:00 – 11 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість52 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-010710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідіймально-транспортувальне обладнання – за кодом CPV за ДК 021:2015 — 42410000-3 (42417310-8 Конвеєрні стрічки (транспортерна стрічка для дорожньої фрези))
Оголошено3 лип. 21:26
Прийом пропозицій3 лип. 21:26 – 11 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість225 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-000454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість18 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-001089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтрічка конвеєрна. Код ДК 021:2015 (42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)
Оголошено24 черв. 09:35
Прийом пропозицій24 черв. 09:35 – 2 лип. 12:00Очікувана вартість264 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-008696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено11 черв. 14:34
Прийом пропозицій11 черв. 14:34 – 25 черв. 12:00Очікувана вартість6 321 300,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-28-002328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтонавантажувачі вантажопідйомністю 3 т, Автонавантажувачі вантажопідйомністю 7 т, Транспортерна конвеєрна стрічка
Оголошено28 трав. 10:26
Прийом пропозицій28 трав. 10:26 – 8 черв. 10:00Очікувана вартість7 175 693,47 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-08-005267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтрічка транспортерна
Оголошено8 трав. 11:52
Прийом пропозицій8 трав. 11:52 – 21 трав. 08:00Очікувана вартість146 395,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-04-003858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистрічка конвеєрна
Ім'я:Дрина Раїса ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380956538764 Факс:+380337995245ЄДРПОУ:03188180Очікувана вартість680,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-002647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонвеєрні стрічки
Оголошено30 квіт. 10:47
Прийом пропозицій30 квіт. 10:47 – 8 трав. 10:24Очікувана вартість1 414 080,00 грн
без ПДВЗавершена