Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42416000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-006266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільний пасажирський підйомник - код ДК 021:2015 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено31 серп. 14:09
Прийом пропозицій31 серп. 14:09 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-002711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідйомник для осіб з обмеженими можливостями в комплекті з металокаркасною шахтою
Оголошено27 серп. 10:46
Прийом пропозицій27 серп. 10:46 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-18-003966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання Візок гідравлічний (для БудРем)
Оголошено18 серп. 11:31
Прийом пропозицій18 серп. 11:31 – 26 серп. 14:00Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-004176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіфти 1000 кг з машинним приміщенням (верхнє машинне) (MR) ДК 021:2015 – 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено17 серп. 11:50
Прийом пропозицій17 серп. 11:50 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість4 056 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-010405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідіймач вертикальний електричний
Очікувана вартість69 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСходовий електропідйомник
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено13 серп. 10:33
Прийом пропозицій13 серп. 10:33 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість79 787,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-001263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГвинтовий підйомник для осіб з обмеженими можливостями в комплекті з металокаркасною шахтою
Оголошено11 серп. 09:43
Прийом пропозицій11 серп. 09:43 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість852 777,77 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-008110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлатформа підйомна з вертикальним переміщенням для осіб з обмеженими можливостями
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено31 лип. 16:04
Прийом пропозицій31 лип. 16:04 – 8 серп. 17:00Очікувана вартість70 917,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-002712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлатформа підйомна з вертикальним переміщенням для осіб з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення
Оголошено31 лип. 11:26
Прийом пропозицій31 лип. 11:26 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість82 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-001673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання Частини підіймального обладнання (для БудРем)
Оголошено31 лип. 10:22
Прийом пропозицій31 лип. 10:22 – 15 серп. 14:00Очікувана вартість17 927,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-003741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВізки, 3 лоти: лот 1 - візки електричні повідкові - 42416100-6; візки гідравлічні ручні - 42416100-6; лот 2 - візок гідравлічний з вагами - 42416100-6; лот 3 - візки - платформи - 42415310-4
Оголошено29 лип. 11:45
Прийом пропозицій29 лип. 11:45 – 7 серп. 11:00Очікувана вартість688 081,07 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-011541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – “42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання” (Платформа підіймальна з вертикальним переміщенням для осіб з обмеженими фізичними можливостями)
Оголошено28 лип. 17:05
Прийом пропозицій28 лип. 17:05 – 5 серп. 08:00Очікувана вартість325 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-005290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМобільний гідравлічний підйомний стіл, за ДК 021:2015-42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено28 лип. 12:34
Прийом пропозицій28 лип. 12:34 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість50 983,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-009165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідйомник вертикальний для осіб з інвалідністю (42416300-8 Підіймачі), код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник - 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Очікувана вартість236 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання Штабелер гідравлічний (для БудРем)
Ім'я:Кривешко Наталія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432634069 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено21 лип. 13:45
Прийом пропозицій21 лип. 13:45 – 29 лип. 14:00Очікувана вартість40 950,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-008723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідйомник вертикальний для осіб з інвалідністю (42416300-8 Підіймачі), код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник - 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено9 лип. 15:30
Прийом пропозицій9 лип. 15:30 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість300 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-004330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіфт 1000 кг з машинним приміщенням (верхнє машинне) (MR), Ліфт 1275 кг з машинним приміщенням (верхнє машинне) (MR) ДК 021:2015 – 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено9 лип. 11:56
Прийом пропозицій9 лип. 11:56 – 17 лип. 10:00Очікувана вартість3 896 575,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-000613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання Підіймально-транспортувальне обладнання (Західне ТУОМ)
Ім'я:Струк Олександра ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322563311 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Очікувана вартість28 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-010647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідіймальна платформа з похилою траєкторією руху для осіб з інвалідністю, які користуються кріслами колісними
Оголошено2 лип. 20:42
Прийом пропозицій2 лип. 20:42 – 10 лип. 01:00Очікувана вартість900 139,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-003526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання Штабелер гідравлічний (для БудРем)
Ім'я:Кривешко Наталія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432634069 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено29 черв. 11:35
Прийом пропозицій29 черв. 11:35 – 7 лип. 14:00Очікувана вартість40 950,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась