Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42415110-2»
-
ID: UA-2026-08-20-014287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДизельний вилковий навантажувач Lonking LG30DT
Оголошено20 серп. 23:47
Прийом пропозицій31 серп. 00:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-04-002794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби для підіймання та переміщення вантажів
Оголошено4 серп. 10:53
Прийом пропозицій4 серп. 10:53 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість503 662,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-002322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтонавантажувачі вантажопідйомністю 3 т, Автонавантажувачі вантажопідйомністю 7 т, Транспортерна конвеєрна стрічка
Оголошено15 лип. 10:46
Прийом пропозицій15 лип. 10:46 – 23 лип. 10:00Очікувана вартість5 980 263,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-011736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричний вилковий навантажувач
Очікувана вартість1 278 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-002328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтонавантажувачі вантажопідйомністю 3 т, Автонавантажувачі вантажопідйомністю 7 т, Транспортерна конвеєрна стрічка
Оголошено28 трав. 10:26
Прийом пропозицій28 трав. 10:26 – 8 черв. 10:00Очікувана вартість7 175 693,47 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-16-000118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВилкові автонавантажувачі
Ім'я:Михайлюк Михайло ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380502132773 ЄДРПОУ:26637383Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-005610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелескопічний навантажувач
Оголошено25 лют. 12:35
Прийом пропозицій25 лют. 12:35 – 5 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-23-010419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНавантажувач вилковий дизельний
Оголошено23 лют. 14:58
Прийом пропозицій2 бер. 00:00 – 13 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 700 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-10-009928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВилковий автонавантажувач
Оголошено10 лют. 14:13
Прийом пропозицій10 лют. 14:13 – 18 лют. 09:00Очікувана вартість699 312,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-06-014422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтонавантажувач вилковий
Ім'я:Інна Олексіївна БокареваE-mail: [email protected] Телефон: +380675439227 Веб сайт: ЄДРПОУ:30644336Оголошено6 лют. 17:42
Прийом пропозицій6 лют. 17:42 – 17 лют. 09:00Очікувана вартість1 071 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-05-015944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельний вилковий навантажувач, код 42410000-3 за ДК 021:2015 «Підіймально-транспортувальне обладнання»
Ім'я:Тетяна БогославецьE-mail: [email protected] Телефон: +380504536101, +380442546680 ЄДРПОУ:31725604Оголошено5 груд. 2025 15:51
Прийом пропозицій5 груд. 2025 15:51 – 15 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 945 099,99 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-01-013733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричний вилковий навантажувач
Оголошено1 груд. 2025 15:41
Прийом пропозицій1 груд. 2025 15:41 – 9 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 050 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-21-011900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельний вилковий навантажувач, код 42410000-3 за ДК 021:2015 «Підіймально-транспортувальне обладнання»
Ім'я:Тетяна БогославецьE-mail: [email protected] Телефон: +380504536101, +380442546680 ЄДРПОУ:31725604Оголошено21 лист. 2025 14:52
Прийом пропозицій21 лист. 2025 14:52 – 3 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 945 099,99 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2025-11-19-002214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 - 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання (Автонавантажувач дизельний, кран-балка, подовжувач до вил, вили)
Оголошено19 лист. 2025 10:03
Прийом пропозицій25 лист. 2025 11:00 – 28 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 382 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-18-016810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДизельний навантажувач GOODSENSE FD30
Оголошено18 лист. 2025 17:53
Прийом пропозицій24 лист. 2025 00:00 – 26 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-11-008023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШтабелер електричний самохідний
Оголошено11 лист. 2025 12:49
Прийом пропозицій11 лист. 2025 12:49 – 19 лист. 2025 09:00Очікувана вартість1 600 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-06-016585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектричний штабелер код ДК 021:2015: 42410000-3 "Підіймально-транспортувальне обладнання" (ДК 021:2015: 42415110-2 «Вилкові автонавантажувачі»)
Оголошено6 лист. 2025 19:29
Прийом пропозицій12 лист. 2025 18:00 – 18 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість398 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-22-000424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронавантажувач
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено22 жовт. 2025 08:44
Прийом пропозицій22 жовт. 2025 08:44 – 30 жовт. 2025 14:00Очікувана вартість1 091 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-15-002531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42410000-3 «Підіймально-транспортувальне обладнання» (навантажувач дизельний (вилковий) для потреб Криворізького ліцею БСНПВ))
Оголошено15 серп. 2025 10:44
Прийом пропозицій15 серп. 2025 10:44 – 27 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість890 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-20-003513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавантажувач вилковий дизельний – ДК 021:2015 – 42410000-3 – Підіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено20 черв. 2025 11:09
Прийом пропозицій20 черв. 2025 11:09 – 28 черв. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 498 998,00 грн
без ПДВЗавершена