Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42413500-9»
-
ID: UA-2026-08-25-006347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТраверса гідравлічна посилена 4,5т TGU-450 AIRKRAFT або еквівалент
Оголошено25 серп. 13:06
Прийом пропозицій29 серп. 13:00 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість45 760,00 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-013381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПідіймально-транспортувальне обладнання, код ДК 021:2015 42410000-3 (підіймально-транспортувальне обладнання)
Оголошено11 серп. 23:21
Прийом пропозицій17 серп. 18:00 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість289 359,19 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-010062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідйомник автомобільний 2-х стійковий з верхньою синхронізацією згідно коду ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання (код ДК 021:2015: 42413500-9 Автомобільні підіймачі)
Оголошено10 серп. 16:30
Прийом пропозицій10 серп. 16:30 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість154 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-007925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідйомник вантажний електромеханічний 30т (мобільні колони 4шт.)
Оголошено4 серп. 15:43
Прийом пропозицій4 серп. 15:43 – 14 серп. 14:29Очікувана вартість880 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-012627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПідйомник автомобільний 2-х стійковий 4т за кодом ДК 021:2015: 42410000-3 — Підіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено28 лип. 23:21
Прийом пропозицій3 серп. 00:00 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість121 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-000162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвостійковий електрогідравлічний підйомник асиметричної конструкції вантажопідйомністю 5000 кг
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Оголошено9 лип. 08:32
Прийом пропозицій9 лип. 08:32 – 17 лип. 12:00Очікувана вартість152 096,22 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-005675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідіймально-транспортувальне обладнання (Підіймач автомобільний двостійковий)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість103 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-004902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПарко-гаражне обладнання
Оголошено30 черв. 11:58
Прийом пропозицій4 лип. 11:51 – 9 лип. 11:51Очікувана вартість101 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-005391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвостійковий електрогідравлічний підйомник асиметричної конструкції вантажопідйомністю 5000 кг
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Оголошено18 черв. 12:10
Прийом пропозицій18 черв. 12:10 – 26 черв. 12:00Очікувана вартість202 772,42 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-000617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПідйомник автомобільний
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено11 черв. 09:09
Прийом пропозицій17 черв. 19:00 – 20 черв. 08:00Очікувана вартість217 890,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-000435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвостійковий електрогідравлічний підйомник асиметричної конструкції вантажопідйомністю 5000 кг
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Оголошено2 черв. 09:10
Прийом пропозицій2 черв. 09:10 – 10 черв. 12:00Очікувана вартість202 772,42 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-01-012216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвостійковий електрогідравлічний підйомник із нижньою синхронізацією
Оголошено1 черв. 17:48
Прийом пропозицій1 черв. 17:48 – 11 черв. 00:01Очікувана вартість120 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-28-012039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено28 квіт. 15:57
Прийом пропозицій28 квіт. 15:57 – 6 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість343 645,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-000023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляпідйомник 2-х стійковий 6т. електрогідравлічний з верхньою синхронізацією LAUNCH TLT260AT
Оголошено17 квіт. 01:27
Прийом пропозицій23 квіт. 00:00 – 30 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість237 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-24-014814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено24 бер. 18:16
Прийом пропозицій24 бер. 18:16 – 5 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість343 645,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-03-13-009634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 42410000-3: Підіймально-транспортувальне обладнання (Підйомник автомобільний 2-x стійковий 5т, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 42413500-9 -Автомобільні підіймачі)
Оголошено13 бер. 14:54
Прийом пропозицій13 бер. 14:54 – 21 бер. 01:00Очікувана вартість604 444,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-05-003505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтонавантажувач вилковий Toyota 02-7FDF30
Очікувана вартість765 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-23-005035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект підставок ремонтних під автомобіль (4 шт) (ДК 021:2015: 42410000-3 — Підіймально-транспортувальне обладнання)
Очікувана вартість96 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-022314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект підставок ремонтних під автомобіль (4 шт) (ДК 021:2015: 42410000-3 — Підіймально-транспортувальне обладнання)
Оголошено9 груд. 2025 21:40
Прийом пропозицій9 груд. 2025 21:40 – 17 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість98 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-26-006438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідіймач для транспортних засобів вантажопідйомністю не менше 3500 кг
Ім'я:Кравцов Віталій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380936468772 ЄДРПОУ:03348471Оголошено26 лист. 2025 11:43
Прийом пропозицій26 лист. 2025 11:43 – 4 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість80 000,00 грн
з ПДВЗавершена