Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42413200-6»
-
ID: UA-2026-08-26-000759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДомкрат гідравлічний підкатний YATO навантаження- 5 т, межі підйому- 160- 560 мм
Оголошено26 серп. 09:15
Прийом пропозицій1 вер. 00:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-009885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГідравлічний пляшковий домкрат BJ 100 т LT 04-420047
Оголошено25 серп. 15:23
Прийом пропозицій31 серп. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-009677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГідравлічний пляшковий домкрат BJ 100 т LT 04-420047
Оголошено25 серп. 15:16
Прийом пропозицій31 серп. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДомкрат гідравлічний підкатний, CARLIFE,2Т,135-335мм,маса 9кг
Очікувана вартість2 723,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидомкрат гідравлічний
Очікувана вартість1 830,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 42410000-3 по ДК 021:2015 - Підіймально-транспортувальне обладнання (Домкрат). РПЗ - 9.381.
Оголошено12 серп. 14:13
Прийом пропозицій12 серп. 14:13 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість635,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-008790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено5 серп. 15:13
Прийом пропозицій5 серп. 15:13 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість39 447,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-000245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДомкрат гідравлічний
Ім'я:Захарченко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено5 серп. 08:31
Прийом пропозицій5 серп. 08:31 – 13 серп. 10:00Очікувана вартість18 920,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-002794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби для підіймання та переміщення вантажів
Оголошено4 серп. 10:53
Прийом пропозицій4 серп. 10:53 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість503 662,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-010687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДомкрати
Ім'я:Коваль Лариса ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 Факс:+380472635830ЄДРПОУ:03357168Оголошено3 серп. 16:58
Прийом пропозицій3 серп. 16:58 – 11 серп. 09:00Очікувана вартість8 878,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-003987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДомкрат гідравлічний
Очікувана вартість3 912,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-001185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНабір домкратів для авто майстерні
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено30 лип. 09:55
Прийом пропозицій5 серп. 19:00 – 8 серп. 08:00Очікувана вартість103 900,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-006771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГідравлічний домкрат за кодом ДК 021:2015: 42410000-3 «Підіймально-транспортувальне обладнання»
Ім'я:Воропаєва Світлана ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392431 ЄДРПОУ:40108688Оголошено23 лип. 14:06
Прийом пропозицій23 лип. 14:06 – 31 лип. 08:00Очікувана вартість16 860,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-005375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВантажопідіймальне обладнання (візок вантажний, домкрат гідравлічний)
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість25 412,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-000559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДомкрат гідравлічний
Очікувана вартість2 265,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-007584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДомкрат
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-009646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДомкрати гідравлічні
Очікувана вартість18 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-012230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання Опора з гідроприводом
Ім'я:Рекун Жанна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380661117447 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено23 черв. 16:15
Прийом пропозицій23 черв. 16:15 – 1 лип. 12:00Очікувана вартість851 594,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-011346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено16 черв. 15:46
Прийом пропозицій16 черв. 15:46 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість136 885,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-012116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДомкрати підкатні гідравлічні
Оголошено12 черв. 16:53
Прийом пропозицій12 черв. 16:53 – 21 черв. 00:01Очікувана вартість24 144,00 грн
з ПДВЗавершена