Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42413000-4»

  • ID: UA-2026-08-27-009330-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Домкрат підкатний Rockforce RF-T815011L 5 т (96 595 мм) з педаллю

    Ім'я:
    Касянюк Роман Ростиславоич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667780765 ЄДРПОУ:
    26643652
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:21

    Прийом пропозицій
    2 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    22 600,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-000759-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Домкрат гідравлічний підкатний YATO навантаження- 5 т, межі підйому- 160- 560 мм

    Ім'я:
    Касянюк Роман Ростиславоич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667780765 ЄДРПОУ:
    26643652
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 09:15

    Прийом пропозицій
    1 вер. 00:00 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    54 000,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 2 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-009885-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Гідравлічний пляшковий домкрат BJ 100 т LT 04-420047

    Ім'я:
    Касянюк Роман Ростиславоич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667780765 ЄДРПОУ:
    26643652
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:23

    Прийом пропозицій
    31 серп. 00:00 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    38 000,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 2 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-009677-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Гідравлічний пляшковий домкрат BJ 100 т LT 04-420047

    Ім'я:
    Касянюк Роман Ростиславоич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667780765 ЄДРПОУ:
    26643652
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:16

    Прийом пропозицій
    31 серп. 00:00 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    38 000,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 2 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-006347-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Траверса гідравлічна посилена 4,5т TGU-450 AIRKRAFT або еквівалент

    Ім'я:
    Клімчук Ольга Романівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679246329 ЄДРПОУ:
    14323385
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 13:06

    Прийом пропозицій
    29 серп. 13:00 – 2 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    45 760,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-001955-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Домкрати рейкові

    Ім'я:
    Кротких Юлія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 10:38

    Прийом пропозицій
    24 серп. 10:38 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    38 700,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011315-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Домкрат гідравлічний підкатний, CARLIFE,2Т,135-335мм,маса 9кг

    Ім'я:
    Міснянкіна Жанна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380567181458 ЄДРПОУ:
    02909938
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 723,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-001185-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електрогідравлічний підйомник касетного типу згідно коду ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання.

    Ім'я:
    Ганна Карабаджак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487175467 ЄДРПОУ:
    03328497
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 09:43

    Прийом пропозицій
    18 серп. 09:43 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 012 400,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-14-005120-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    домкрат гідравлічний

    Ім'я:
    Іващук Людмила Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380435321653 ЄДРПОУ:
    26234853
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 830,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-006910-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 42410000-3 по ДК 021:2015 - Підіймально-транспортувальне обладнання (Домкрат). РПЗ - 9.381.

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 14:13

    Прийом пропозицій
    12 серп. 14:13 – 27 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    635,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-11-013381-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Підіймально-транспортувальне обладнання, код ДК 021:2015 42410000-3 (підіймально-транспортувальне обладнання)

    Ім'я:
    Федак Микола Олегович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380687112989 ЄДРПОУ:
    20001438
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 23:21

    Прийом пропозицій
    17 серп. 18:00 – 20 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    289 359,19 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-10-010062-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підйомник автомобільний 2-х стійковий з верхньою синхронізацією згідно коду ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання (код ДК 021:2015: 42413500-9 Автомобільні підіймачі)

    Ім'я:
    Ковтун Тетяна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442398737 ЄДРПОУ:
    01994089
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 16:30

    Прийом пропозицій
    10 серп. 16:30 – 18 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    154 750,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-10-009688-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Домкрат рейковий, таль ручна

    Ім'я:
    Захарченко Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 16:09

    Прийом пропозицій
    10 серп. 16:09 – 18 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    44 066,07 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-06-000989-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Домкрат 2,5т 98 / 440мм. з редуктором ARMER

    Ім'я:
    Марина Борисенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532503563 Веб сайт:
    https://pl.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38610079
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 256,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-008790-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підіймально-транспортувальне обладнання

    Ім'я:
    Анна Сікорська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961779648 ЄДРПОУ:
    14321759
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 15:13

    Прийом пропозицій
    5 серп. 15:13 – 14 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    39 447,50 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-05-007264-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підіймальне обладнання та комплектуючі

    Ім'я:
    Муштук Олена Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263828 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 14:03

    Прийом пропозицій
    5 серп. 14:03 – 20 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    142 400,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-05-000245-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Домкрат гідравлічний

    Ім'я:
    Захарченко Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 08:31

    Прийом пропозицій
    5 серп. 08:31 – 13 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    18 920,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-04-007925-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підйомник вантажний електромеханічний 30т (мобільні колони 4шт.)

    Ім'я:
    Олексій Пипа
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975260097 ЄДРПОУ:
    24983059
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 15:43

    Прийом пропозицій
    4 серп. 15:43 – 14 серп. 14:29
    Очікувана вартість

    880 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-04-004543-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Домкрат гідравлічний

    Ім'я:
    Смага Віталій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322398233 ЄДРПОУ:
    26614024
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 618,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-003278-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Підйомник вантажний електромеханічний 30т (мобільні колони 4шт) PWR-HD75S4 POWERLIFT

    Ім'я:
    Коврижко Александр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380937082000 ЄДРПОУ:
    26630559
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 11:12

    Прийом пропозицій
    10 серп. 00:00 – 14 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    880 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 54 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro