Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42400000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-013573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтонавантажувач вилочний
Оголошено2 вер. 18:19
Прийом пропозицій9 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Вертикальний підйомник для людей з обмеженими можливостями в комплекті з самонесучою шахтою (Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)»
Оголошено2 вер. 14:46
Прийом пропозицій2 вер. 14:46 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГідравлічний візок згідно коду ДК 021:2015: 42410000-3 - Підіймально - транспортувальне обладнання
Оголошено1 вер. 13:13
Прийом пропозицій1 вер. 13:13 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПохилий підйомник для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (з доставкою, монтажем, установленням, підключенням, пусконалагоджувальними роботами та введенням в експлуатацію)
Оголошено31 серп. 21:07
Прийом пропозицій31 серп. 21:07 – 8 вер. 23:59 -
ID: UA-2026-08-31-010770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42410000-3- Підіймально- транспортувальне обладнання
Оголошено31 серп. 16:43
Прийом пропозицій31 серп. 16:43 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКівші на екскаватори
Оголошено31 серп. 16:11
Прийом пропозицій31 серп. 16:11 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-009096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВила для телескопічного навантажувача
Оголошено31 серп. 15:46
Прийом пропозицій31 серп. 15:46 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-008871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено31 серп. 16:11
Прийом пропозицій31 серп. 16:11 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВізок гідравлічний (рокла) 2,5т
Оголошено31 серп. 14:14
Прийом пропозицій31 серп. 14:14 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-006266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільний пасажирський підйомник - код ДК 021:2015 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено31 серп. 14:09
Прийом пропозицій31 серп. 14:09 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-004475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля електронавантажувача з літієвим акумулятором за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання (42415100-9 Автонавантажувачі)
Ім'я:Здітовецький Олександр ГеоргійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442413147 ЄДРПОУ:24521399Оголошено31 серп. 12:37
Прийом пропозицій31 серп. 12:37 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбмежувач вантажопідіймання кранів
Оголошено31 серп. 11:46
Прийом пропозицій31 серп. 11:46 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-30-000193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПідйомник автомобільний
Ім'я:Парубець Денис ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380964277295 ЄДРПОУ:26642492Оголошено30 серп. 11:26
Прийом пропозицій5 вер. 08:00 – 10 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-29-000559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДомкрат гідравлічний
Оголошено29 серп. 16:24
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплект підіймально-транспортувального обладнання спеціального призначення для 20-ти футових контейнерів вагою до 5 тонн
Оголошено29 серп. 10:51
Прийом пропозицій3 вер. 13:00 – 8 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-28-010864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТелескопічний навантажувач (5 лотів). Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено28 серп. 17:02
Прийом пропозицій3 вер. 00:01 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідіймально-транспортувальне обладнання (Канатоукладач)
Оголошено28 серп. 15:24
Прийом пропозицій28 серп. 15:24 – 15 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-009038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання та встановлення мобільних гусеничних сходолазів (сходові транспортери) для підіймання інвалідних візків та переміщення їх по сходах
Ім'я:Шильвінська Наталія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380984515556 ЄДРПОУ:25261380Оголошено28 серп. 15:40
Прийом пропозицій28 серп. 15:40 – 5 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-000144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКівш 1,3 куб.м. будівельний до телескопічного навантажувача JCB 524-50
Оголошено28 серп. 08:20
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-012061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПідіймально-транспортувальне обладнання
Ім'я:Калінченко Владислав ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380950479748 ЄДРПОУ:45373095Оголошено27 серп. 17:12
Прийом пропозицій2 вер. 13:00 – 7 вер. 13:00