Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42390000-6»
-
ID: UA-2026-08-28-011330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолосники та підшипники (ДК 021:2015:42390000-6: Частини пальників, печей або пекарських печей)
Очікувана вартість9 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 42390000-6 - Частини пальників, печей або пекарських печей
Очікувана вартість5 456,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021-2015 (CPV): 42390000-6 - Частини пальників, печей або пекарських печей (Сажотруска металева сіра; колосник-решітка чавунна 200*400 Україна; водяний відвід глянцевий нержавіючий 90*120мм) (за рахунок місцевого бюджету)
Очікувана вартість1 105,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеторта печі ВГТП-8
Оголошено18 серп. 14:26
Прийом пропозицій18 серп. 14:26 – 26 серп. 09:00Очікувана вартість3 967 437,05 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-004885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42390000-6 Частини пальників, печей або пекарських печей (Плита од., Дверца под., Колосники, засувка)
Очікувана вартість7 930,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини пальників, печей або пекарських печей
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини пальників, печей або пекарських печей (Блок розпалу і контролю полум’я)
Оголошено14 серп. 14:36
Прийом пропозицій14 серп. 14:36 – 24 серп. 15:00Очікувана вартість72 798,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-000644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини пальників, печей або пекарських печей (Головки розпилюючої мазутної форсунки)
Ім'я:Міщенко Вікторія ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380457255462 ЄДРПОУ:00131334Оголошено14 серп. 09:12
Прийом пропозицій14 серп. 09:12 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість3 693 333,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-001488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолісник GB71/00/021 520[250
Очікувана вартість34 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораЧастини пальників, печей або пекарських печей
Оголошено7 серп. 15:57
Прийом пропозицій12 серп. 11:00 – 17 серп. 18:00Очікувана вартість1 300 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-009923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини пальників, печей або пекарських печей (Електроди розпалу підігрівачів газу)
Очікувана вартість50 795,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 42390000-6 Частини пальників, печей або пекарських печей
Ім'я:Шільньонкова Анастасія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380971873375 ЄДРПОУ:38031318Очікувана вартість3 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДисиліцид молібденовий нагрівач
Оголошено6 серп. 10:34
Прийом пропозицій6 серп. 10:34 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість199 165,80 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-001832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 42390000-6 Частини пальників, печей або перукарських печей ( сажотруска чорна )
Очікувана вартість1 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини пальників, печей або пекарських печей (Лопатевий пиложивильник)
Оголошено30 лип. 14:06
Прийом пропозицій30 лип. 14:06 – 13 серп. 09:00Очікувана вартість13 349 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-24-007218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСталева плита для печі
Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42390000-6 Частини пальників, печей або пекарських печей (Плита од., Дверца под., Колосники 35)
Очікувана вартість2 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-001953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини пальників, печей або пекарських печей
Очікувана вартість1 125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-004562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини пальників, печей або пекарських печей
Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-004442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрубки пічки
Очікувана вартість280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro